Příspěvky uživatele - e.v.i.t.a

Vadnutí listů rajčat, 4.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes odpoledne jsem zaregistrovala změnu na mých sazenicích rajčat, začaly jim vadnout listy, u některých se listy i kroutí, celkově na omak působí jakoby "mrtvě"...přesazeny byly cca před měsícem z výsevního substrátu do substrátu od... celý příspěvek >
Bílé skvrny na listech rajčete, 28.5.2012
měla jsem je dlouho doma, než jsem je vyndala na balkón (na zahradě by vzhledem k chovu loveckých psů neuspěly) a tyhle potvory jsem vypozorovala dnes i na tymiánu a rěřiše...
Bílé skvrny na listech rajčete, 28.5.2012
nebo skleníková, nevím, každopádně to tak vypadá, kurňa...
Bílé skvrny na listech rajčete, 28.5.2012
Děkuju, Mirku... Tak jsem se byla prve podívat, a ze spodu je spousty bílých malých letajících tvorů, nechci vypadat jak hlupoň, ale mšice poznám, na svilušky to nevypadá... možná molice :-(to vypadá nejpravděpodobnějc, zítra dodám foto... dost mi na... celý příspěvek >
Bílé skvrny na listech rajčete, 28.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, už asi 5. tý den pozoruji na dvou sazenicích (jejich listech)bílé skvrnky (viz. obrázek) poradítě někdo, co s tím? je důvod se znepokojovat? (zemina byla ze zahrádky smíchaná se substrátem v poměru 1:1, příčemž jsem na spodní vrstvičku... celý příspěvek >
Rajče keříčkové Oranže - semo, 28.5.2012
Děkuji :-)
Nalomené rajče, 28.5.2012
Tak s rajčátkem to vypadá moc dobře, děkuji za užitečnou radu.
Rajče keříčkové Oranže - semo, 28.5.2012
Dobrý den, dostala jsem sazeničky rajčete keř. Oranže, do jak velikých nádob je mám zasadit? Jaké jsou Vaše zkušenosti s touto odrůdou?
Nalomené rajče, 20.5.2012
Děkuju mockrát, jdu ho očetřit :-). Dám vědět, jak to s marodem dopadlo.
Nalomené rajče, 20.5.2012
Dobrý den, jsem v pěstování rajčat a vůbec zeleniny na zahrádce začátečník, dnes se mi podařilo při neobratné machinaci se vzrostlou rostlinou tyčkového rajčete nalomit hlavní stonek. Co teď s tím?: mám počkat, co se bude dít?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika