Příspěvky uživatele - chovanec

postřik, 8.1.2006
Tady by se dal použít EUPAREN jako u jahod,nebo HATRICK,ale pozor na ochrané lhůty.Možná i jiné přípravky doporučované do vinné révy proti plísni šedé. Oba tyto přípravky mají stéjnou učínou látku,HATRICK má ještě jednu se systemických účinkem.
samosprasna, 8.1.2006
To že je odrůda samosprašná neznamená, že na rostlině jsou dva druhy květů.Někdy se to stává u chmele,zvlášt u rostlin množených z meristémů,že některá větev je samec nebo se celá samičí rostlina přemění na samce.Pěstitelé chmele to znají a někdy z... celý příspěvek >
samce mam, 3.1.2006
Nesnažím se nic nabulikovat,pěstuji samosprašnou odrůdu od roku 1992 kdy mi ji sehnal známý přes dceru z Německa.Vůbec jsem nevěděl jaká je to odrůda.Od r 1995 kdy začala plodit je plodnost dobrá kromě dvou let kdy jsem nenahnojil a jednoho roku kdy... celý příspěvek >
řez, 26.12.2005
Pořadně prořezat,nechat jen jednolete výhony,nahnojit jakmile sleze sníh Hydrokomlexem v dvojnásobném davkováni než je v návodu. Odkud ji máte??Ode mne???Část problému je popsána niže. Část klonů které jsme prodávali,popřípadě od jiných pěstitelů... celý příspěvek >
chovanec, 26.12.2005
Není vše tak docela pravda.Patentovaná by měla být nová odrůda MODRÝ TRIUMF.Vznikla výběrem asi z 15ooo semnáčů a jeví se velmi perspektivně.Kamčatská borůvka je ochraná známka a byla přihlášena ze tří důvodů.Plody zimolezu i když jedlého budily... celý příspěvek >
kamčatska boruvka, 26.12.2005
Náhodou jsem našel tyto dotazy a rád na ně odpovím a upřesním některé nejasnosti.Kamčatským borůvkám se věnuji více jak 15 let. Otázka samosprašnosti je podobná jako u kanadských borůvek,literatura stále tvrdí ,že je potřeba více odrůd k uspěšnému... celý příspěvek >
minikiwi, 26.12.2005
K příspěvku pan Chovanec toho tvrdí..... Samosprašnou odrůdu arguty kterou prodávám je zahraniční odrůda Weiki,kterou tady prodává několik firem.Samičí rostliny actinidijí většinou pyl dělají ,ale vnitřní mechanismy rostliny zabrání vlastnímu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika