Příspěvky uživatele - Dasty

Umístění bazénové trysky, 17.8.2012
Hlavně záleží jak nasměrujete vratnou trysku.Pokud jí co nevíc vybočíte a truchu směrem dolu tak se bude voda v bazénu(pokud je kruhovej) točit a lépe pobere nečistoty na hladině skimer.
Zalévat vysetou trávu?, 17.8.2012
A když jste v těch úpravách tak zakopejte do země rovnou hadice a trysky na automatické zavlažování než uděláte finální úpravu terénu.Opravdu se to vyplatí a nemusíte se při zapojení nějaké řídící jednotky starat zda prší nebo ne.U nás na zahradě to... celý příspěvek >
Promáčknutý bazén Orlando, 14.8.2012
Je možné foto?
Solární panel od Mountfieldu, 14.8.2012
A právě ta filtrace musí být v tom parnu pořád zapnutá, jinak se ta voda taky neohřeje.
Solární panel od Mountfieldu, 13.8.2012
Tak ten polykarbonát chci dát do rámu udělaného s 100mm C profilů na sádrokarton.Na ten polykarbonát dám zateplovací vatu ROCKWOOL 50mm a na to položím ten panel a celé přikreju sklem položeným na rám zhora.Mám takto udělaný panel a v něm žebřík... celý příspěvek >
Schůdky, 13.8.2012
Jde to, jenom se to uřízne a potom svrtá.Jenom je potřeba dvakrát měřit a potom řezat.Prodloužit to nejde.
Solární panel od Mountfieldu, 13.8.2012
Což takhle nahradit ty střešní latě profilama na ten sádrokarton.Já je snejtoval nýtovacíma kleštěma.
Skimmer, 12.8.2012
Tak jen pro kontrolu, rozteč krajních horních otvorů na šrouby u Marimexu je 120 mm a horní řada je vzdálená od spodní řady 160 mm.
Skimmer, 12.8.2012
Dá, je to stejné.
Solární panel od Mountfieldu, 12.8.2012
Tak to vemu postupně.Bazén mám nezakrytej a ni s tím nepočítám a je to ARURO.Na rám panelu na kterém bude nahoře sklo a dole na dne izolace použiju profily na sádrokarton.Také to namontuju na taškovou střechu.Výroba držáků taky nebude problém.Když to... celý příspěvek >
Solární panel od Mountfieldu, 11.8.2012
Koupil jsem v akci solární panely 3,6 m a zajímalo by mne zda je někdo nechává přes zimu venku (vypuštěné) a zda někoho nenapadlo je dát do rámu pod sklo pro lepší účinnost.Na pokusy jsem koupil tři kusy, což za tu cenu jde.
Další diskuze:  21  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika