Příspěvky uživatele - agent špionovač

Rajčata pro sezónu 2014, 2.8.2014
Po zhlédnutí fotek pana Mirka, taky nějaký peníz investuji a pořídím si Tomatoberry. Jen doufám že bude mít dostatek plodů jak pro nás tak i pro čuníka...
Rajčata pro sezónu 2014, 19.1.2014
žeby pan Mirek
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Zdravím pane Mirek! Ta poslední fotka je jak sa říká u nás samá chuť, ale té s tím pivkem chybí kus nějakýho flaische... nebo jste végo???
Sklizeň révy 2013, 24.8.2013
Zdravím pane Mirek!!! co dodat, prostě nádhera...
Neklíčivost semen paprik, 29.3.2013
Šak právě... semínka sem loni koupil, zasadil a sklidil krásný chilli kousky a z těchto sklizených plodů sem si vysušil a uskladnil v temnu a relativním chladnu semínka a nic nic nic...
Neklíčivost semen paprik, 29.3.2013
Zdravím pane Mirek já sem už zkoušel 3x sadit semínka Naga Jolokia a pořád nic a nic... semínka sem máčel dle Vašich rad, máčel 24h předem ve vlažné vodě, pak perlit teplota+-26st. Ostatní druhy co jsem sadil zároveń mám dle mého krásný sazenice,... celý příspěvek >
Použitelnost semen z chilli papricek, 10.3.2013
Zdravím, taky jsem si koupil od té firmy balíček s chilli papričkama, vybral semínka, zasadil a dnas už mám předpěstovaný 10cm sazeničky Mám ovšem obavu že na sazení semínek chilli je už trošku pozdě...
Jmelí, 13.1.2013 Obsahuje fotku
Dvě fotečky dnešní návštěvy Brkoslavů :-)
Naložení uzeného masa, 31.12.2012
Zdravím pane Mirek!!! Já dávám na kilo masa 22g soli, česneku u nás na Valašsku dáváme trošku víc jak Vy, ale je pouze na konzumentovi jak chce mít maso výrazně ochucené. A jak dopadl ten gulášek?nějak nerozumím tomu čípeš P.S. Vaše fotky... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Pane Mirek, Vy jste snad u nás opisoval???
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Něco z mojí úrody...
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 25.6.2012 Obsahuje fotku
Takže se taky přidávám s malým příspěvkem, dneska jsme oškubali Velkopavlovickou meruňku, je to asi 3x větší úroda, než minule :-D
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 2.6.2012
Objem 400 litrú, čtvercový, plastový a má za názvem pomlčku profi. Je pravda ta, že vše do sebe krásně zapadlo, žádný ostrý otřepy a za 10 min byl smontovaný. Uvidí se jak se osvědčí...
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 2.6.2012
...a já si koupil nový kompostér a už je celý naplněný pane Mirek! Tak sem zvědav jak bude fachčit...
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Takže kyblíky s netkankou sundaný a pod nimi vše Ok, ale nezakrytý ohnivec vzdálený pouze púl metru jsou všechny rostliny po smrti...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika