Příspěvky uživatele - helfires

Lipnická švestka, 8.10.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všechny! a děkuji za příspěvky! Nebojte, já nejsem žádnej prodejce a nechci tomu dělat ani žádnou reklamu! Normálně se jen s kámošama, zajímame o to, co je to zač? a zdá se nám to taky strašně divny!!! Nikde jinde na netu, se nic nedá o... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 6.10.2013
Zdravím všechny pěstitele! Má někdo zkušenost s touto švestkou! Děkuji Lipnická švestka – NOVINKA Nová odrůda švestky s vysokou cukernatostí a vynikající chutí. Vznikla jako náhodný semenáč, pravděpodobně volným pokřížením odrůdy... celý příspěvek >
A tuhle znáte? (Identifikujte odrůdu), 24.10.2011
Tipoval bych to na Radanu ale ta je letní, říkáte, že dozrává v říjnu? trošku je podobná Dicolor! ale nevím
Clappova x Wiliamsova, 23.10.2011
Dobrý den! Chtěl bych vysadit dobrou hrušen na pálení a nemohu se rozhodnout jestli Clappovou nebo Wiliamsovou? Která z těhle dvou je podle vás lepší? nebo na pálení vybrat jinou letní nebo podzimní odrůdu? Může se vysadit na stejné místo, kde... celý příspěvek >
Letni hrusky na kvas, 23.10.2011
Zdravím všechny zahrádkáře a pěstitele! Chtěl bych vysadit nějakou dobrou hrušku, která je nejlepší na Hruškovici! Která má velkou cukernatost, a asi tak kolik? uvádí se někde cukernatost hrušek? Které odrúdy by jste mi poradily? Letní nebo... celý příspěvek >
Hruškovice, 17.10.2011
Zdravím všechny zahrádkáře a pěstitele! Chtěl bych vysadit nějakou dobrou hrušku, která je nejlepší na Hruškovici! Která má velkou cukernatost, a asi tak kolik? uvádí se někde cukernatost hrušek? Které odrúdy by jste mi poradily? Letní nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika