Příspěvky uživatele - pegos

Co je to na švestce, 16.5.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, neví prosím někdo co nám to škodí na švestce, případně čím to zlikvidovat?
Určení trávy, 2.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, může mi prosím někdo poradit?Je toto Herkules nebo co je to za trávu? Děkuji, Petr
Poradí někdo škůdce na švestce?, 28.8.2019 Obsahuje fotku
Poradí mi někdo, jaká potvora se mi pustila do švestky? Děkuji, Petr
Skutečně zakrslý jehličnan, 28.8.2019
Dobrý den, já bych chtěl poprosit kdyby někdo mohl ukázat pro inspiraci fotky záhonu, na které jsou skalničky a zakrslé jehličnany. Petr
Choroba švestky, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, nemohl by prosím někdo určit, jaký hajzlík mi takto napadl švestku?
Ibisek, 7.9.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak daleko by se měly minimálně vysazovat od sebe ibišky(ne na živý plot-jen tak volně rostoucí na zahradě)a co za rostliny je vhodné vedle nich vysazovat.
Rododendron, 7.6.2015
Zdravím, mám také dotaz ohledně rododendronu.Lze alespoň odhadem říct, jak dlouhá je doba jeho květu? Díky, Petr
Poraďte prosím druh okrasné trávy, 8.2.2015
Díky moc, je to fakt pěkné.Můžete ještě prosím napsat, jaké druhy trav tam máte?Vypadá to na obr, že tam není textilie, tak se ještě zeptám, je tam nebo ne? Dík, Petr
Poraďte prosím druh okrasné trávy, 8.2.2015
Dobrý den, chtěl bych kout zahrady vyplnit okrasnými travami.Může někdo poradit, jestli je vhodné vysadit a nějak poskládat na pozemku 9/6 m, trávy Zebrinus, Hercules a Anemanthele Sirocco? Díky, Petr
Lesknice rákosovitá, 10.4.2014
Nevím jestli to po třech letech bude někdo číst, ale stejně se zeptám.Rozroste se a proleze dál, i když je její okolí pod netkanou textilií? Petr
Meruňky Pincot a Kioto, 23.10.2013
Chystám se taky do obou druhů.Rozcházejí se na netu v diskusích datumy zrání, jaké máte zkušenosti vy s dozráváním těchto druhů? Petr
Sloupovité jabloně, 2.10.2013 Obsahuje fotku
Právě že se mi ty větve zdály být moc dlouhé a rozvětvené jako koruna.Koupil jsem ho v e-shopu jako sloupovitou jabloň Suncats.Přidám ještě jednu fotku
Sloupovité jabloně, 1.10.2013
Jde o sloupovitou jabloň Suncats
Sloupovité jabloně, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších pěstitelů, jestli se mají větve u této jabloně ořezat nebo případně o kolik zkrátit. Děkuji, Pegos
Drvič záhradného odpadu, 3.3.2013
Jedná se o válcový Esgatec 2501
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika