Příspěvky uživatele - lm26

Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 30.5.2012
taky mě to zaujalo a pár brambor zbylo, zkusím to také. Jen ještě dotaz, jak velký kbelík to asi je? Na 4 brambory asi 30 litrů nebo víc? A děláte do dna díry pro odtok vody?
Stará (ne)známá jablon, 12.9.2011
nakonec to opravdu bude nějaký Mac Intosh, protože jsem oběhla sousedy a dva důchodci si vzpoměli, že nějak podobně zněla jména těch jabloní, co je prý " starej inženýrskej" zasadil. Tak vám všen děkuju za navedení správným směrem. HZ.
Stará (ne)známá jablon, 11.9.2011
díky za tipy, ale myslím, že Spartan to není, to jablko je temně fialové a ještě není dozrálé, na fotu je to vidět jadérka jsou ještě světlá. Spartan je červeno fialový, ale možná se jen špatně vyjadřuju. Ony i ty jabloně tam jsou asi déle, protože... celý příspěvek >
Stará (ne)známá jablon, 11.9.2011 Obsahuje fotku
dobrý den, jsem na foru teprve druhý den a tak nevím zda svoje příspěvky zařazuji dobře, ale snad ano. Mám také na zahradě staré jabloně a chtěla bych znát odrůdu. Zahrádku jsem si pořídila před třemi roky a sousedé kolem mi říkali, že ty jabloně... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 11.9.2011
děkuji za informaci, můžete mi, prosím doporučit nějaké křížení Rubínu vhodné do mé lokality? Přeci jen jsme trochu výše než Litoměřice.. :) Letos mi pomrzly už nasazené plůdky meruňky aj brambory. Jabloně ale mají slušnou úrodu. Budu moc ráda, když... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 10.9.2011
Z dětství si ze zahrady rodičů pamatuju jablka, která pěstovala moje maminka, jí nejvíc chutnal Spartan a Starkrimson a Matčino, já jsem dávala přednost Šampionu. Nevíte proč se o něm už moc nemluví. Bylo chutné křupavé šťavnaté a nakyslé, tak jak... celý příspěvek >
Mac Intosh a Lobo, 10.9.2011
Mac Intoshe měli rodiče na zahradě, ale moc si na něj nevzpomínám, spíše si pamatuju jablko Šampion, které mě fakt chutnalo. Teď mám také zahrádku a chtěla bych Šampion pěstovat. Jsem z Ústí nad Labem 218 m.n.m. Doporučujetete mi ho?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika