Příspěvky uživatele - Sally

Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Je to foceno mobilem, takže fotky nic moc, snad poradíte, děkuji. Alena
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Je to focené mobilem, takže fotky nic moc, snad poradíte, děkuji. Alena
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.5.2015
Ty listy jsou malé a hodně úzké, zakrnělé. Stříkali jsme to asi před dvěma týdny jarním postřikem- Zdravé jablko, to bylo vše OK. Nyní to máme na švestkách, hrušni, a nejvíce na jabloních. Dnes jsem to zjistila i na meruňce. Zkusím to vyfotit a... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 16.2.2015
Děkuji paní Haničko za radu.
Vietnamská okurka, 15.12.2014
Dobrý den paní Hano, mohu Vás poprosit, jak tuto okurku využiváte v kuchyni? Jestli se dá nastrouhat a jíst za syrova jako klasický okurkový salát? Mě vietnamka řekla, že jenom tepelně upravovat, také prý lisují šťávu a pijí na odtučnění. Dnes jsem z... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 1.10.2014
Získala jsem sazenice od vietnamců a jestli by to rostlo venku opravdu nevím. Možná u zdi na jižní straně. Měla jsem ve foliáku i skleníkové okurky, ty v létě v horku byly povadlé a vietnamské byly svěží. Proto si myslím, že snesou velké horko. Pokud... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 28.9.2014 Obsahuje fotku
Vietnamská okurka
Jahodník Evie 2, 11.5.2012
Jahodárna Kunratice pěstuje Evie 2
Meruňka z pecky, 20.4.2012
Já mám dvě meruňky vypěstované z pecky, staré 17 let. Je pravda, že začínají rodit pozdějí, ale jsou zdravější, než roubované. Plody jsou překvapivě velké a chuťově výborné. Pecky vysévám čerstvé, v létě na záhon.
Fosfátové sklo, 26.2.2012
Dobrý den, mám prosbu, poslední dobou se hodně mluví o fosfátovým skle, jako výborné hnojivo. Ráda bych ho chtěla vyzkoušet na ovoce a zeleninu. Má někdo s tímto hnojivem nějaké zkušenosti? Předem děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika