Příspěvky uživatele - Michir

Hniloba švestek, 2.9.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych požádat o radu. Máme několik let a v posledních letech se rok co rok objevuje na švestkách hniloba. Hledala jsem různě po příspěvcích, nemocech švestek. Dohledala jsem, že se jedná o moniliovou hnilobu, ale nikde jsem... celý příspěvek >
Roubovaná okurka "svačinka", 29.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, poprosila bych zkušené zahradníky o radu. Zakoupila jsem roubované okurky svačinky. Protože byla letos dlouho zima, měla jsem je nějakou dobu doma a po zmrzlých jsem je přesadila ven a vyvázala ke mřížce. I když nejsou na celodenním... celý příspěvek >
Choroba na bobulích hroznu, 5.8.2017 Obsahuje fotku
Ještě přidávám foto
Choroba na bobulích hroznu, 5.8.2017
Dobrý den. Na kuličkách hroznového vína se nám začaly objevovat propadlé flíčky. Prosila bych o radu, co to je a případně co s tím dělat. Děkuji
Cuketa v květináči, 12.4.2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda existuje odrůda-sazenice cukety s menšími plody a současně možnost pěstování na balkoně v květináči. Děkuji Irena
Angrešt - co to je?, 20.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co s tím. 2-rok stromek, plný ovoce a teď plíseň na plodech.Je to padlí? Dá se ještě zachránit? Vedle je ještě jeden stromkový angrešt, který vypadá zdravě, na plodech jsem nic nenašla. Přikládám foto a moc děkuji za rady.
Moruše - co s ní je?, 18.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupili jsme si v březnu v zahradnictví moruši. Vypadala moc pěkně, měla nasazeno na plody. nyní se jí kroutí listy a plody hnědnou-rezaví.Přidávám fotografii. Prosím, mohl by někdo poradit co to je a co s tím? Děkuji Irena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika