Příspěvky uživatele - Soferisko

Semena z palmy, 21.10.2014 Obsahuje fotku
Mam tady situaci. Posbiral jsem naka semena z palem. Prikladam par zaberu. Snazim se zjistit, z jake palmy ta semena jsou. Jedno vim jiste. Jedno je z Sabal Maxicana a druhe z Sabal Texana. Akorat nevim, ktere je z ktere. Na tretim zaberu je jeste... celý příspěvek >
Magnolia acuminata, 7.10.2014 Obsahuje fotku
Musim seminka nechat dozrat, i kdyz uz jsem je vlastne posbiral pod stromem? Tu a tam se tam vali vokurka, z ktery seminko couha ale to bez vetsich potizi vypadne samo.. Z nakych zahadnych pricin, ty plody vydaj jedno, nejvys dve seminka. (Vetsina z... celý příspěvek >
Magnolia acuminata, 7.10.2014 Obsahuje fotku
Mame na zahrade tenle strom. Jsem presvedcen, ze je to Magnolia Acuminata. Rikame mu Vokurkac. On take bezne pouzivanej nazev je Cucumber Tree. (je rec o Jiznim Ontario). Ted poprve po letech, jsem si na plodech vsiml malych, oranzovych seminek.... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 28.9.2014
To je fakt ale jelikoz soucasne naklady jsou nepatrne, tak nic neriskuju.  Co mi prezije zimu a v pristi sezone povyroste, to zkusim pustit do sveta. Neco rozdat, neco i prodat. Co zrovna zkousim, jak se ujmou seminka, co jsem dotahnul... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 27.9.2014
Nojo. Co s nima dal, to uz me napadlo v momente, kdy se jich ujalo takove mnozstvi.  Nekecam, necekal jsem to. Nake uz jsem rozdal ale porad jich mam jeste desive moc.  Postavit na zahrade nakej vytapenej sklenik, by nebyl az takovy... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 27.9.2014
Omlouvam se. Cast odpovedi, na nake z dotazu, je v prispevku:   Wimpi> 26.9.2014 17:18. Nicmene. V me situaci ty podminky na prezimovani budou o trosku vic nepriznivejsi. Obavam se, jestli nebude toho tepla az prilis. Mistnost je... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 26.9.2014 Obsahuje fotku
Tohle jsem z ty rostliny vydloubal. Je to velikosti zhruba vlasskeho orechu. Na Youtube jsem udelal pruzkum a nahazel do vody. Ktera plavala, sla do kose. Udajne neni oplodnena. Tohle na zaberu, je co zbylo. Mam toho po zahrade docela dost a uz... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 26.9.2014
My jsme na jihu Ontario. Par metru od Niagar. Je to silne vinarska oblast a zimy jsou tady drobet mirnejsi, nez v Cesku. V lete je tady ale dost vlhko a teplo. Vzdy, kdyz dorazim z jihu, vrham se do zahrad.
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 26.9.2014 Obsahuje fotku
Jih Ontario. Jezdim do TX s nakladakem.  Jsem tam dvakrat, trikrat do mesice.
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 26.9.2014 Obsahuje fotku
Dikes:-) Ja jsem je z toho plastickyho kontejneru uz postupne vysadil. (snimek). Slo to pomerne bez problemu. Korinky do sebe jeste nebyly ani zapletene. Akorat jich vylezlo mnohem vic, nez jsem cekal, tak to byla sichta. Jde mi o ty spicky... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 26.9.2014
Dekuji:-).. Ten Cykas.. (Tusim Sago Palm). Mam na zahrade ctyri. Jsou uz vetsi ale rostou velice pomalu. Jednou v roce mi z prostredka vyjede par novych vetvicek a tim to konci. Vetsinou ja na jihu vidim, jako obr rostliny, ktere se mi v nasich... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 26.9.2014 Obsahuje fotku
Experimentuju s pestovanim palem ze seminek.  Hledam nekoho, kdo by obcas poradil, co a jak. Na oplatku bych mohl sehnat naka semena z ruznych druhu, co se vyskytuji u mexickych hranic. (Jih USA). Jezdim pravidelne do oblasti jizniho Texasu a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika