Příspěvky uživatele - Reniii

Určení rostliny, 23.9.2013
Tipnu si Alocasii. A spodní strana listu je nafialovělá? Jestli ano, mohla by to být Alocasia wentii.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 19.9.2013
Uvidíme jak se Ginger Ale u mě vybarví... má místo kde je v létě slunce asi od 16hod. Jako cimprlíny jsou i u mě žlutolisté, s první jsem hýbala několikrát než jsem našla správné místo pod smrkem kde má jen trochu ranního slunce... chřadla, chřadla... celý příspěvek >
Miscanthus (Sioux), 19.9.2013 Obsahuje fotku
Jéé Květo vy jste nějaká srandistka... Afrika, Ghana, Kaskade, China, to se vůbec nedá koupit . V e-shopu to nikdo nemá, jedině zahradnictví které je daleko na kolo a šílené spojení busem i vlakem (Ctěnice). Vyštourala jsem fotku M. Rosi...... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 18.9.2013 Obsahuje fotku
Já jsem to v pondělí opět nevydržela a koupila si čtyři nové krásky...
Výtěžnost fazole, 18.9.2013 Obsahuje fotku
Maxidor keříčková, zaseto na konci července na prázdné místo po česneku. Celý sáček 60semínek (ale myslím že jich tam bylo víc). Dnes jsem sklidila první várku, ještě zůstalo na rostlinách hodně zelených a malých... snad ještě dojdou. A dneska k... celý příspěvek >
Jak zničit hluboko zavrtané larvy?, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Myslela jsem že chroust už skoro nejni k vidění... není to jeho menší příbuzný choustek letní? Toho máme na zahradě taky ale ještě jsem si nevšimla že by kvůli nim něco zašlo a to jich tady o teplých letních večerech lítají mraky.  Na... celý příspěvek >
Miscanthus (Sioux), 16.9.2013 Obsahuje fotku
Květo, u nás dnes zataženo ale jinak asi jasno. Už, už,už to skoro bude..."poupě" je opravdu velmi tmavé a listy se krásně zabarvují.  Takže to asi bude co má být. Fotka nic moc, nějak se mi nedařilo vyfotit ale co myslíte, je stejné jako... celý příspěvek >
Psidium, 13.9.2013
Do rašeliny ?! Koukla jsem do chytré knížky a pan Šamla píše o Psidiu: "Zemina: nevyžaduje zvláštní složení půdy. Má býti výživná, propustná, dobře drenážovaná. Substrát v nádobách by měl mít toto složení : 2/3 dobré zeminy, 1/3 kravského hnoje,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 11.9.2013
Souhlasím s Lídou... je to řimbaba.  Ta fotka nic moc ale jestli se vám zdá že má jiné květy, tak můžete mít plnokvětou řimbabu.
Co je to za rostlinu?, 10.9.2013
Petúnie velkokvětá, třepenitá, nízká (Petunia hybrida grandiflora superbissima nana)
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Mám asi 25 kultivarů dlužich. Žlutolisté opravdu na slunce nemůžou, jen zeleno a červenolisté. A to ještě ne na polední úpal, jednu obyčejnou červenolistou kterou mám třikrát, jsem dala na místo kde je odpolední slunce (od 13h až do večera) a přes... celý příspěvek >
Copak je to za rostlinu?, 9.9.2013 Obsahuje fotku
Možná stejný, možná jiný... ale taky se tohohle "zvonkozmetka"  v denivce nedokážu zbavit
Sázení okrasných trav na podzim, 9.9.2013
Jestli je to opravdu nutné tak bych ho přesadila. Vyrýt s pořádným koř. balem malý trs nebude takový problém... sama jsem minulý týden hýbala s loňským Miscanthusem kterému jsem našla lepší místo. Přesazuji i v létě... hlavně když je čas a... celý příspěvek >
Zeleninový reaktor. Může to fungovat?, 8.9.2013
Aha, zase další reklama na akvaponický skleník, to už tady ale bylo . Nechápu jak by to v našich klimatických podmínkách mohlo fungovat. A kdo si může dovolit vytápět v zimě skleník? Obětovat třeba třetinu místa ve skleníku pro ryby. O finanční... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 7.9.2013 Obsahuje fotku
Rajče  "bujných tvarů" a čertovo rajče .
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika