Příspěvky uživatele - Reniii

Výluh z kopřiv, 1.11.2013
Já jsem letos poprvé zalévala zkvašenými kopřivami. Teda smrad je to hroznej, ve skleníku to smrdí dva dny ale myslím že díky tomu jsem letos neměla mšice na paprikách. Jinak jsem musela vždycky alespon jednou stříkat. Běžně ničím nehnojí, když... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 29.10.2013 Obsahuje fotku
Momentálně moje nejhezčí trávy...
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 26.10.2013
Dlužichy už jsem množila řízkováním, dělala jsem to na jaře. Taky jsem měla dvě, jak píšete rozkleslé. Odřezala jsem ty polehlé, které povětšinou měli malé kořínky a nechala zakořenit v květináčcích (hlína, písek 1:1). "Umrtnost" byla 1 z asi 10... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 25.10.2013
Tak vy venku začátkem srpna a já ve skleníku na konci října, to je dobré . Vše mám letos opožděné ale všechny ostatní papriky už dávno dávníčko sklízím, jen tyhle potvory ne... myslím že jste to byl vy, kdo někde výše psal že jsou dobré na... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 25.10.2013 Obsahuje fotku
Corno di toro giallo - pěkné, dobré, plodné, mají jen jednu drobnou vadu na kráse... začínají se vybarvovat na konci října
O jakou se jedná rostlinu, 24.10.2013
Avokádo má jednoduché listy, tahle rostlina složené... já bych si tipla nějaký druh šeflery.
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 23.10.2013
Já to nějak nechápu... píšete zahrádkář začátečník, tak proč se chcete zbytečně zdržovat pěstování vlastních semen? Chápala bych to u rajčete nebo papriky ale na co u zelí, mrkve, petržele... když sáček stojí 10-15Kč ?
Miscanthus (Sioux), 20.10.2013 Obsahuje fotku
Košíček nééé , už tak jsem vypadala dost podivně když mě z batohu čouhaly trávy a oprašovala jsem jimi ve vlaku strop . Ale sehnala jsem jak Chinu, Ghanu, tak i pravou Calamagrostis brachytricha. Dvě mini hosty a dvě luxusní dlužichy Vienna a... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 20.10.2013 Obsahuje fotku
Odborník bylo možná trochu nadnesené i když... určovala to paní která má internetový obchod - dlužichy a hosty. Na foru kam jsem dávala fotky se jako odborník jeví... já sama jsem si tipla jen Marmalade kterou mám, jinak nejsem schopná rozlišit jemné... celý příspěvek >
Trvalka s tmavočervenými listy, 17.10.2013
Vše už bylo napsáno... tak snad jen Sedoulek "Niger" je temně purpurová "travička". Pěkná je i červená bazalka i když je to letnička.
Co to kvete?, 15.10.2013
Těsně vedle Renato ... takže druhý pokus, co Hedychium (gardnerianum?)?
Co to kvete?, 15.10.2013
Moc pěkné , je to nějaký druh Helikonie, že?
Podzimní červeň - ale co to je?, 15.10.2013 Obsahuje fotku
Ambroň západní u nás v zahradnictví...
Pochlubte se květinami, 14.10.2013
Já jí mám polostín, spíš stín ale soused jí má také (řekla bych i stejný druh) a jemu roste i na dopoledním slunci v předzahrádce. Vysoká je do 50cm a jinak nic speciálního ode mě nevyžaduje, tedy kromě podzimního vyndání a jarního zasazení. Určitě... celý příspěvek >
Podzimní červeň - ale co to je?, 14.10.2013
Tak já si tipnu ještě tu dvojku... to už jsem tedy musela zapátrat ale s vaší nápovědou to jde... co třeba kříženec Je... dec   zv... ý?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika