Příspěvky uživatele - danajda

Nový záhon, 3.3.2011
Překrýt určitě ČERNOU netkanou textilí, že? Také to vyzkouším, díky za tip. Dana
Nový záhon, 3.3.2011
Pane Vysloužile, myslíte že se ty drny rozloží úplně? Nejsou to jen drny z trávy, je tam i spousta plevelů jako bršlice, pýr a pampelišky. Měla bych strach, že pak použitím vzniklé zeminy si roznesu do záhonků ten plevel... Díky Dana
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 2.3.2011
Děkuji paní Marie za radu, už jsem klidnější. Právě jsem koupila netkanou textilii na ten záhon, který se chystám osazovat, až dovolí počasí. Udělám to jak píšete. Váš záhonek je opravdu krásný, a pěkně dlouhý, miluju... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 2.3.2011
Dobrý den všem, ještě bych měla jeden asi hloupej dotaz. Dáváte někdo do trvalkového záhonku (ale ne z keřů a stromků),  pod kytky jako je právě pivoňka, čechravy, růže, echinacea, bohyšky, orlíčky, srdcovky netkanou textili? Nejsem si jistá,... celý příspěvek >
Muškáty - jakou drenáž, 2.3.2011
Zdravím, pokud jste si koupila samozavlažovací truhlíky, tak tam odtok vody být nemůže, to by pak nesplňovalo účel. Jestli tam chcete mít otvory na odtok vody, tak si kupte obyčejné truhlíky. Mě se to loni stalo také. Místo abych kytky zalévala, tak... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 1.3.2011
Děkuji všem za reakce a názory. Jak se oteplí začínám přesazovat. Měla jsem strach, že se mi kytky neujmou, že mi vše zajde. Po vašich optimistických povzbuzeních teď jen budu čekat, až teploty vystoupají aspoň k desítce a velká přesazovací akce... celý příspěvek >
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 28.2.2011
Dobrý den, chtěla bych se vás zkušenějších pěstitelů zeptat, kdy je možné začít přesazovat trvalky. Budu přemisťovat kytičky z jedné zahrádky na druhou. Jedná se o pivoňku o které vím, že nemá ráda přesazování, pak čechravy, kamzičníky, růže, malý... celý příspěvek >
Jahody - jak na to, 25.2.2011
Paní Lído, já jsem doposud také nedávala folii, jenže mám novou zahrádku a záhonky mám ve svahu. Dost špatně se tam pleje, tak jsem si aspoň jahody chtěla tímto usnadnit. Asi vyzkouším tu netkanou textilii a uvidíme, sundat ji můžu vždycky.... celý příspěvek >
Jahody - jak na to, 24.2.2011
Děkuji za odpověď, dám tedy netkanou, jestli vám to tak funguje, tak by neměl být problém. Díky Dana
Jahody - jak na to, 23.2.2011
Zdravím Vás paní Lído, měla bych na vás jednu otázečku. Nestihla jsem na podzim vysadit jahody, tak se chystám teď na jaře. Chtěla bych je vysadit na tu černou folii. Jen bych si potřebovala ujasnit, jestli je to opravdu černá igelitová folie,... celý příspěvek >
Péče o hyacint po odkvětu a další zasazení na podzim, 14.2.2011
Ty hyacinty jste neměly ostříhat, cibulka sílí díky listům. Odkvetlé květiny-jejich stvoly se odstřihnou, listy se nechají dál růst, dál se přihnojuje a zalévá. Listy se odstřihnou až když začnou žloutnout a usychat. Pak se cibude vyjme z půdy,... celý příspěvek >
Trativod, 22.12.2010
Děkuji za vysvětlení. Zkusíme s tím na jaře nějak pohnout a pokud to nepůjde pročistit, nezbývá, než vykopat a udělat nový trativod. Všem děkuji za příspěvky. Dana
Trativod, 17.12.2010
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, jak vyčistit nebo tzv protáhnout trativod. Koupili jsme zahrádku a máme tam zahradní sprchu s trativodem cca 10m, ale voda dobře neodtéká a nevíme kde je vývod. Trativod by měl vytékat za zahradu na louku.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika