Příspěvky uživatele - jajack

Dracena, 30.6.2011
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někomu roste (do výšky i tloušťka) i ten základní kmen Draceny než se rozvětví, mám doma Dracenu s kmínkem dlouhým asi 25cm a tak bych ráda, kdyby ještě kus porostl, aby ty výhony, které na ní jsou nakonec... celý příspěvek >
Dracena usychá i hnije, 1.9.2010
vyklopila jsem, kořeny byly úplně vysušný - žádná známka hniloby :( jinak kytka je v kameninovým květináči, doporučila mi ho paní v zahradnictví a koupila jsem ji sice v OBI, ale v zahrádkářské sekci nebo jak to mám nazvat :) zrovna v tom našem mi... celý příspěvek >
Dracena usychá i hnije, 29.8.2010
Zalévám ji jednou týdně, možná je to na ni hodně, zkusím to podle Vaší rady. Zemina v květináči se mi zdála být docela suchá, trošku jsem jí odhrabala, abych se přesvědčila, asi je dost mokrá vespod, kam jsem se nedostala. Teď tedy zálivku omezím a... celý příspěvek >
Dracena usychá i hnije, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupila jsem si před několika měsíci dracenu (nevím přesně druh, ale má zelené listy s červenými okraji). V zahradnictví, kde jsem ji koupila mi poradili, abych ji doma hned přesadila, doporučili mi velikost květináče i zeminu a poradili... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika