Příspěvky uživatele - MiloshCZ

Zděný venkovní stůl/skříňka, 27.6.2011
Děkuji za informaci. Jen mě zaráží doporučovaná síla XPS. Když jsem viděl prodávat ony XPS s perlinkou, tak byly silné maximálně 5cm.Zpět k mému stolu. Zadní stěnu tam mít určitě budu a na celé délce budou celkem 4 "nohy" (na přibližných... celý příspěvek >
Zděný venkovní stůl/skříňka, 24.6.2011
Děkuji za dobrý nápad. Zdít jsem původně chtěl proto, že dřevěná konstrukce se mi nelíbila (nemyslím vzhledově, ale nějak pocitově). Stát to bude na betonové ploše, v tom problém není. Jakou tloušťku byste volil na svislé a vodorovné plochy? Lepit... celý příspěvek >
Zděný venkovní stůl/skříňka, 24.6.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, rád bych postavil vedle domu "venkovní kuchyň". Je to pouze pracovní název, půjde o něco jako stůl s úložným prostorem. Rozměr plánuju cca 2,5m na délku, 60cm hloubka a výška "tak aby se na tom dobře pracovalo. Bude to u jedné stěny domu,... celý příspěvek >
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 4.5.2011
Jen takový postřeh. Na našem stanovém táboře stavíme i tzv. patrové stany (normální podsadový stan, akorát má i přízemí ;-)), pro šťouraly, bydlí v tom vedoucí. Je to postavené normálně ze dřeva bez jakékoliv ochrany. Životnost dřeva zakopaného v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika