Příspěvky uživatele - Verajs

Poradí někdo co je to za rostlinu/plevel?, 16.4.2011
ani u nás. A ne a ne se toho zbavit...
Olendr opadává, 6.11.2010
A nejde s tím nic dělat? Mám Oleandr na chodbě a začaly mu žloutnout a opadávat listy. Je na to nějaký postřik? Děkuji, Verča
Surfinie - jak přezimovat, 13.9.2010
Děkuji všem za odpovědi. Asi to zkusím. Verča
Surfinie - jak přezimovat, 11.9.2010
Dobrý večer, letos mám poprvé Surfinky. Dají se přezimovat jako muškáty? Nebo je hodit rovnou do popelnice?? Děkuji za odpověď.
Rododendron - vhodná zálivka, 12.8.2010
Vodou z bečky. Není to sice dešťovka, ale odstátá ze studny.
Nemocný rhododendron, 11.8.2010 Obsahuje fotku
Posílám foto na ukázku, jak vypadaly v zimě, když bylo to šílený náledí.
Nemocný rhododendron, 10.8.2010
děkuji za radu. Vyzkouším. Verča
Nemocný rhododendron, 10.8.2010
Mám jeden dotaz: máte tam stín? Mě to moc nepřipadá :.-)
Nemocný rhododendron, 19.7.2010
Alenko, mě se vyhrožování osvědčilo u spousty pokažených věcí, ale toto budou paličáci
Nemocný rhododendron, 18.7.2010
byla zatopená po jednom přívalu a pak se to vsáklo. Jeden šel k čertu úplně (teda ustřihla jsem větve a byly ještě zelené uvnitř) a na druhém uschla jen jedna a tu jsem ustřihla taky a byla úplně hin. Ale další dvě větvě jdou krásně. Tak nevím.... celý příspěvek >
Nemocný rhododendron, 16.7.2010
vykopala jsem obří jámu, dala do ní hrabanku a jdou k čertu. Dokud byly v obalu z obchodu a na zimu jen tak hozené do země, tak byly OK a nádherně rostly. Po přesazení odmítají spolupráci. Tak nevím. Taky z nich už mám skoro jen holé tyčky.
Nemocný rhododendron, 7.7.2010
ale máte to moc krásný
Nemocný rhododendron, 7.7.2010
Všem moc děkuji za radu. Přeschnout nemohly, měli jsme ze zahradu jednu dobu jezero :-(( Červené listy jsem dnes ostříhala, vykopala jsem je, udělala velkou jámu plnou hrabanky a dala je zpátky. Na kořenech jsem si všimla nějakých bílých kuliček.... celý příspěvek >
Nemocný rhododendron, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se zeptala, co je to za nemoc. Loni jsem si koupila Rhodo. Zimu přečkal v pohodě v původním květináči, než jsem našla stálé místo. Přesadila jsem ho na stinné místo a do hrabanky a zčervenaly mu listy a začaly se kroutit. Děkuji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika