Příspěvky uživatele - 104.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek - a je to, 10.1.2010
Zdravím, Již třetí rok přispívám svými poznatky k této problematice.Nevadí mi příspěvky např: soudruzi... z 1.9.2009 a pod.Mé řádky patří těm, co opravdu cítí, že krtek není úplně ohrožen vyhynutím. Příspěvek z 4.3.2007/PETR/ a z 20.3.2008 /Petr/... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 19.11.2008
Další rok uplynul a vracím se k hodnocení úspěchů s pastmi Farilia / z OBI /Můj příspěvek z 4.3.2007 mohu rozšířit, OBI vzpomínám proto, že se mi dostala do ruky past z Hornbachu. Je zdánlivě stejná, ale má menší průměr vstupního oka což je... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 23.4.2008
Doporučuji přejít konečně na Krtek - a je to.  Zde je vše vyřešeno s dlouholetou zkušeností. Je mi vyhrožováno od zelených hlav, ale úbytek vrabců je nechává v klidu.Farilia=100pro!!!
Krtek - a je to, 2.4.2008
Vážená Dášo článek xxx.xxx.104.144 (?), z 20.3.2008 0:06 Loni 4.3.07 --- Rok je pryč a jsem tu opět.Rekapitulace-od jara do podzimu-po jarním úspěchu-ani jeden.V prosinci dva krtkové-ale kusy!!!V únoru 2008 jeden.Objevil jsem patrně vstupní metra na... celý příspěvek >
Krtek - a je to - rekapitulace, 20.3.2008
Loni 24.3   ---  Rok je pryč a jsem tu opět.Rekapitulace-od jara do podzimu-po jarním úspěchu-ani jeden.V prosinci dva krtkové-ale kusy!!!V únoru 2008 jeden.Objevil jsem patrně vstupní metra na pozemek a ty tři páry pastí Farilia z OBI... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika