Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 21.2.2009
Tak ještě jedna oprava - je to podle odborné literatury, podle které jsem to nyní vyhledala:  LONICERA henryi (Zimolez - Kozí list Henryův).  Zřejmě mluvíme každý o nějakém jiném ?   Ten, který uvádíte vy, má jiné listy.... celý příspěvek >
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 21.2.2009 Obsahuje fotku
Přesný název je  Zimolez - Kozí list Henryův a je to pnoucí a neopadavý keř.  Zdravím - Daniela.
Zastříhávání rajčat?, 21.2.2009
Dobrý večer pane Vili,  vůbec se necítím být nějakou poradkyní.  Čtu pozorně Vaše příspěvky a musím říci, že máte zajímavé metody pěstování, některé určitě vyzkouším.  Co je to  "francouzský výštip", to opravdu nevím a ani jsem to... celý příspěvek >
Zastříhávání rajčat?, 21.2.2009
Ahojky Micuko,  to jste mi kápla do notečky. Jara už se vůbec nemohu dočkat. Ale když vidím, jak se právě dnes rozthl pytel se sněhem, tak na mě padá zimní depka. Ale přesto už jsem do skleníku zasela ředkvičky a salát. Jsou přikryté... celý příspěvek >
Zastříhávání rajčat?, 21.2.2009
Pokud je dostatečná výživa a závlaha, tak se mohou nechat dva hlavní výhony a vše ostatní zaštípávat.  My zálistkům říkáme oplégry. Zdravím - Daniela.
půda ve skleníku, 20.2.2009
Moniko, pokud nebydlíte někde v horách, tak je lépe pěstovat rajčata venku a do skleníku dávat jen papriky, popřípadě salátové okurky.  Zdravím - Daniela.
Převislé muškáty, 17.2.2009
Lído, to ty Vaše 23 let staré muškáty musely být pěkně zdřevnatělé?  Vůbec si to nedovedu představit. Já je nechávám tak 3, maximálně 4 roky a pak je vyměňuji za nové.  Také používám zeminu z kompostu, do které přimíchám trochu písku a... celý příspěvek >
ptačí zob, 16.2.2009
Pan Stanislaw má pravdu, že čím víc se zkrátí, tím rychleji zahoustne. Ale potom zase budete prvním rokem bez živého plotu. Já jsem to udělala tak, že jsem metrové sazenice po prvním roce na jaře sestříhla o polovinu - tedy na 50 cm. Plot zahoustnul... celý příspěvek >
Anglický muškát, 15.2.2009
Některé rostliny opravdu potřebují víc vápníku. Já skořápky nedávám ke květinám, ale drtím je do kompostu. Musí se ale dávat pozor, k jakým rostlinám potom ten kompost dát. Některé zase naopak vápník nesnáší - např. azalky a rododendrony. ... celý příspěvek >
Begonie problém, 15.2.2009
Já zalévám do misky. Možná má někdo jinou zkušenost, ale mně se to osvědčilo. Zdravím - Daniela.
Fíkovník, 15.2.2009
Také by mne zajímalo, kde byl Váš fíkovník přes zimu.  Potřebuje vegetační klid a většinou mu přes zimu opadají listy.  Pokud měl Váš fíkovník tento zimní odpočinek, tak by nyní měl být ještě bez listů. Zkuste zmírnit zálivku a dát ho ještě... celý příspěvek >
Anglický muškát, 14.2.2009
Magdo, já kupuji na muškáty tekuté hnojivo (návod na ředění je na obale). To tekuté hnojivo má výhodu v tom, že nepopálí kořínky a rostlinky ho lépe přijímají. Cererit prodávají i v tekuté formě a je to takový univerzál. Hnojím všechny květiny jednou... celý příspěvek >
Anglický muškát, 14.2.2009
Magdo, pokud používáte k postřiku proti molicím a mšicím mospilan, musíte postřik několikrát opakovat - jeden určitě nestačí.  Já již několik roků zalévám kytičky, ale i papriky ve skleníku různými výluhy - říká se tomu fytoterapie. ... celý příspěvek >
drobné tmavé tečky na palmě, 13.2.2009
Pokud jdou ty tečky lehce odstranit (třeba houbičkou), tak bych asi celou rostlinu omyla jarovou vodou - list po listu. Tím nic nezkazíte.  A potom sledovat, jestli se to znovu objeví. Držím palečky... Zdravím - Daniela.
Trávník pro velkou zátěž, 12.2.2009
Jestli se nemýlím, tak foxterier dost hrabe?  Aby tu čerstvě osetou plochu hned neproměnil v krátery...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika