Příspěvky uživatele - 166.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko v zimě, 26.10.2007
Poraďte prosím jak zazimovat jezirko? Je 60 cm hluboké foliové. Mám strach aby mi to nepotrhalo folii. A co s rostlinama? Díky Franta
jakou jabloň do 650m n/m, 5.10.2007
Pane Vysloužile, moc děkuji za radu. Mám totiž letos dojem, že naše prvně sklizené Rubíny nejsou tak šťavnaté (tedy asi podtržené). Je možné, že uložením v dobrém sklepě získají ještě svou výbornou kvalitu? Děkuji Naďa
jakou jabloň do 650m n/m, 5.10.2007
Pane Martine, připojuji se pouze s malou zkušeností. Naše zahrada je v podobné výšce  i ve stejném kraji. Stromky z Vámi uvedené školky jsme zkoušeli vícekrát,  ale u nás nejdou. Letos jsme  měli velkou a velmi kvalitní úrodu Rubínů na... celý příspěvek >
Výběr thují, 6.7.2007
Já myslel, jestli nemáte zkušenosti s thujema.
Výběr thují, 6.7.2007
Ano přemýšlel jsem o habru
Výběr thují, 6.7.2007
Dobrý den přeji,chtěl bych se zeptat jaký druh thují zvolit co do hustoty a přírustku nejlepší. Díky
živý plot, 4.3.2007
Nemáte někdo foto plotu habru?
Jak sestrihnout nove stromky jabloni po vysadbe., 22.10.2006
prosim o radu: zasadil jsem nove jablone Lipno,Otava,Gold star na podnozi MM 106 a soused mi povida,ze je treba okamzite stromek serezat,ja bych radeji vyvazal vetvicky do vodorovneho tvaru,aby co nejrychleji zaplodily.Co je lepsi? Omlouvam se,ye... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika