Příspěvky uživatele - 4.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palivová přísada do benzínu, 2.3.2009
jen tak ze zvedavosti už tu byly popsany prednosti digitalniho zapalování ma toto zapalování nejake mínusy oproti stavajicim zapalování?díky míra
Palivová přísada do benzínu, 28.2.2009
není to nahodou tak že vetsí oktanove je větší vybusnost a tim padem vetsí vykon?
Husqvarna 575, 28.2.2009
ja mam třeba husqvarnu a problem se sponou na udržení filtru sem ješte nemel ale vim jake to je viz h55 kdy ten problem tam byl..co z toho že na husqvarne rychle oddelam filtr když mi muže vyskočit sam a prach se dostava do motoru?kdežto stihl to ma... celý příspěvek >
Jonsered - motorová pila - zkušenosti?, 28.2.2009
měli jsme 2 jonseredy 2152 a byly to oprav du dobré a spolehlive pily.nevidel bych duvod si tu pilu nekoupit nebo kteroukoli jinou od jonseredu.
Husqvarna 575, 28.2.2009
dobry den taky souhlasím adam příklad taktež h55 kdy po určité době jsme museli na filtr dat po jeho obvodu a zadratovat, a opravdu dratek než ste navlekl a pak zase povolil tak to už trvalo dele
Podélný řez el. pilou ES2135A, 27.2.2009
tak to jsou pěkne kmeny myslím že s toho určite neco bude tak at se daří
Podélný řez el. pilou ES2135A, 25.2.2009
ted už je jen na vás co s tim provedete pokud budete řezat fošny tak určitě tloušřtky 50 mm a to by mohli použít stolaři napřiklad nabytek futra dveře stoly, kdyžtak bych poprosil i o foto jak se vam daří diky s pozdravem mira
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.2.2009
tak k tomu buku ja bych z toho nechal nařezat nejspíš fošny 5O mm bude to asi nejlepší volba co nejširší ti vyjde z kulatiny, uložit do hráně nechat vyschnout a bud na kšeft prodat stolařum nebo by tu byla volba ještě nařezat prizmy 100mm a pak... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.2.2009
tak myslim že na nařezaní par hranolku je to jistě supr přípravek ale řezat tímhle zpusobem material na celou střechu je určitě nerealné.a zpočítané náklady jako je benzin olej řetaz a hlavně čas to radši zaplatím pořez někde na pile.ale jinak je to... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.2.2009
trámy mužete klidně nařezat i 3 mesíce před zapocetím práce na vazbe jen si kdyžtak hranoly nebo jakékoli řezivo přikryte a proložte jak sem popsal výše.prohnutí nebo dokonce stočení se bohužel neubráníte dřevo při vysychání pracuje.dřevo prohlé do... celý příspěvek >
jaký zvolit křovinořez, 18.2.2009
jo jo ja se díval poprvé na husqvarnu pak na stihla a totálně me zarazily ceny techto stroju, zda se mi to zkutečně brutalně předražené proti dolmaru, solu, nebo i te hondě kde si myslim že kvalita je jistě ta sama
jaký zvolit křovinořez, 18.2.2009
moc vám děkuji za odpovědi, ještě bych chtel zjistit zda redši upřednostnit dvoutakt nebo radši čtyřtakt?s pozdravem míra
jaký zvolit křovinořez, 16.2.2009
zdravím všechny diskutující, řeším už delší dobu oříšek s vyběrem křovinořezu na letošní sezonu, je to kolem domu ale využití bude časté.je tu vesmes pěkná travina ale nekde i křoviny, poradte jakou znacku jaky vykon jestli je lepší 4takt nebo 2takt... celý příspěvek >
kvalitná motorová píla do 20000,-Sk /665eur/, 10.2.2009
Vyzkoušejte pilu Oleo Mac 981.Já s ní řežu a jsem vcelku spokojen.
zimolez kamčatský - konec, 6.2.2009
Zdravím tě Karle, díky za radu na stanoviště a zálivku.Na krtka se mi osvědčuje jedině past (vypadá jako zubaté kombinačky s pružinou)v noře, ne v hromádce.Máme zahradu skoro čistou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika