Příspěvky uživatele - 4.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kmitací pila, 20.11.2009
tak ja mam excentricku brusku made in p.r.c.horní frezu mam made in hungary, a vše jede vyborně a bez problemu, bosch ma vyrobu po celem světě takže kde ji smontujou tam ji dají štítek.
Spadlý strom - právní odpovědnost za škodu, 20.11.2009
byl jsem kdysi přizván na opravu střechy kde po padu smrku na ni byl hodně zničeny hřeben a štěstí že to nebylo horší.jelikž to byl soukromy les a majitel rozbite chalupy nechtěl riskovat další spadeny strom na chalupe nebo ješte huř nejaky uraz tak... celý příspěvek >
Kmitací pila, 19.11.2009
sem tesař a všechno nařadí ktere používám z elektrického vše je zeleny bosch i když je to hobby všechno jede denne a pořad a bez poruchy, krome pasové brusky kde mi po 3 letech odešlo ložisko vymena 500kč a jede dal, a že ta bruska odbrousila... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 17.11.2009
pokud mužete benzin nalíte do auta a zkuste natankovat někde jinde třeba na shellce a uvidite na čem jste.pokud se vám to stane znovu tak ještě zkuste koupit novy olej to sou nejmenší položky než pak nechat opravit přidřenou pilu mira
Motorová pila Oleo-mac, 16.11.2009
klobouk dolu a at Vám pila šlape m, ira
Destilát z medu - zná někdo návod na naložení kvasu?, 4.10.2009
V plastovém sudu běžně dělám medovinu, kvasnou zátkou se nic nepokazí dá se pořídit za par kč da se sehnat i plastová.Do víka sudu se provrtá dírka protahne zátka a utěsní plastelínou.Nebo se da použít ventilek vystřižený ze staré duše protahne se... celý příspěvek >
Cider - výroba, 4.10.2009
Tak to mě taky zajímá. Jabčák dělávám stejným postupem jako u vína trochu přislazuju medem dá se i cukrem.Pro vyší obsah alkoholu a lepší stabilitu.Chystám se letos použít spodní kvasinky a bez doslazování už se těším na výsledek rád se podělím o... celý příspěvek >
Destilát z medu - zná někdo návod na naložení kvasu?, 4.10.2009
50l kvasu? no asi máte doma laboratoř. Doporučuju na 100l vody 15-17kg medu.Pokud dáte víc zůstane med neprokvašený a vylejete ho do kanálu.Med napřed rozředit v menším množství vody, podle nádoby.Povařit a jemným sítkem sbírat pěnu.Potom doplnit... celý příspěvek >
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 13.9.2009
zdravím mam ten samy problem u el.pily dolmar a u el.pily stihl, napadlo me to trochu eliminovat hustčím olejem ale nechci pilu poškodit tak nevím s pozdravem mira
Melounoviště 2009, 10.6.2009
... ty jo, tak to hledím...! Kde jsi sehnal tolik odrůd? Měls semena nebo sehnals sazenice? r.
Melounoviště 2009, 2.6.2009
Zdravím všechny , tak jak to vypadá s vašima miláčkama? Musel jsem vyměnit 2 náhradníky, ale ne z důvodu nějaké choroby nebo hniloby nebo tak něco, ale kvůli krtonožkám. To jsou hrozné mrchy... . Zápasíme s nimi léta.... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 21.5.2009
Ahoj milovnice , mám 12 sazenic melounů na cca 16m2. Jak velké políčko máš? Sázím, když mají 2-4 pravé listy... čau
Krovinorez od Hondy, 17.5.2009
dnes sem koupil hondu umk 425 a je to supr mašinka krasny tichy zvuk dobry vykon a ta akcelerace je rychla jen dojem čtyřtaktu tak nevyzníva ale brnknete po plynu a jde do otaček jak divy radost s tímhle strojem pracovat doporučuju všem s... celý příspěvek >
Ovzdušnovací ventil, 10.5.2009
zdravím chlapi potřebuju radu kolik stojí ovzdušnovací ventil do nadrže pila je huska 353,v servisu mi tam dali nejaky štupl s ktereho pořad teče benzin a vyhodili stama hadičku že pry tam byt nemusí tak sem stoho trochu na větvi, tomuhle přístupu... celý příspěvek >
Napadení jabloně - prosím o radu, 3.5.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Jsem "pěstitel začátečník" a nevím si rady s jabloní. Před několika dny jsem na jedné objevila tmavě červené zbarvení části listů s jejich deformací /viz obrázek/. Na jiné jabloni jsem objevila větší množství mšic. Provedla jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika