Příspěvky uživatele - 149.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nádoby na vodu - které jsou opravdu nezávadné?, 12.11.2008
Dřevo, nebo podobný materiál se podle mně vkládá do zamrzajících skruží nebo jiných nádrží proto, že jako měkčí materiál pohltí tlak ledu při zamrzání, ten by jinak působil na stěny nádrže, které jsou pevné a ty by praskly. Jedná se o nádoby, které... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 7.11.2008
Magnolie se z důvodu rozkošatění nebo násady na kvetení zásadně nestříhá!!! Řez u magnolie se provádí pouze z důvodu odstranění suchých větví nebo když nám přerůstá do nežádoucího prostoru. Snáší řez v každém období. Já jej provádím po odkvětu a rány... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 6.11.2008
Pane Vysloužil, 0,4%-0,6% koncentrace se používají proti houbovým chorobám na list (nikoliv však u broskvoní, ty nesnášejí měď), např u révy. Jinak tzv postřik na dřevo se praktikuje v koncentraci jak jsem uvedl, t.j. 4-5%. Jadrný
Co teď s kadeřavostí?, 5.11.2008
Dobrý den. Reaguji na předchozí příspěvky. Pěstuji na svých terasách mimo jiné také 11 broskvoní. U šlechtěných odrůd nechaných napospas kadeřavce, dochází k tomu, že se mění ve stromové kreatury včetně ovoce. Tento fakt nevyvrátí nikdo jinými... celý příspěvek >
Rododendron - žloutnutí odspodu, 19.9.2008
Zamyslete se nad tím, kolik jste vyměnil pro sazenici zeminy. Možná se kořeny za 5 r. dostaly tam, kde je např. půda s vápníkem. Jadrný  
Přísavník pěticípý - kontra réva vinná, 21.8.2008
Na svislých drátech se ani ta réva neudrží. Jadrný J.
Magnolie, 21.8.2008
Z vlastní zkušenosti vím, že minimálně 8 roků, ale spíš 10. Zakoupil jsem dva jednoleté semenáčky v Borotíně a teprve letos mi jeden z nich ukázal pár květů. Na výšku teď měří asi 2,5m.  Na příští rok má již nasazeno bohatě a druhá rostlina bude... celý příspěvek >
Některá réva pláče, 20.8.2008
Prosím Vás, co všichni máte s tím, že réva pláče. Je to úplně normální jev, réva se tím nevysiluje ani náhodou. Naopak, míza odplaví případné infekce. Nedělejte z toho vědu.     jadrný
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 31.7.2008
Při výsadbě většího množství rhodo a azalek na své zahradě (mám naprosto nevhodnou půdu) jsem postupoval tak, že jsem si určil rozměry vřesoviště. To jsem vykopal do hloubky 70 cm, boky jámy jsem oddělil igelitem a celé vyplnil borovou... celý příspěvek >
Rododendron - napaden jakousi nemocí - co dělat?, 31.7.2008
Ten povlak je u některých rhodo normální. Mám to samé u svých a nedělám z toho vědu. List nakonec uschne a upadne. Není to žádná choroba. Jadrný J. 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika