Příspěvky uživatele - 167.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
přesazení, 14.11.2008
Tak je mám taky zasazené, též mě bolí záda.Když jsem včera otevřela balík, šla jsem si otřít brýle, jelikož jsem myslela, že blbě vidím, Tak velké sazenice jsem ještě nesázela.Vypadají vedle těch bezejmenných z loňska(já jsem nepolepšitelná-tož... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 13.11.2008
Včera mi přišel poštou stromek Angold ze školky Střílky, dobře zabaleno, objednáno koncem října.Eva
tak i já se pochlubím, 8.11.2008
Krása.Eva
Amarylis, 4.11.2008
To co bylo popsáno výše, zalévat a hnojit listy.
nové odrůdy jabloní, 3.11.2008
Přečetla jsem si všechny vaše příspěvky několikrát a objednala ve Střílkách Angold.Hezký den Eva
Lilie - rady pro pěstování, 3.11.2008
No, moc nerozumím co vám při předávání říkali.Záleží na druhu lilie kterou máte.Asijské jsou méně náročné, vytvářejí dceřinné cibulky pod povrchem půdy na stvolu, který vyrůstá z cibule.Tak už se mi některé samy rozmnožily. Pokud máte orientální... celý příspěvek >
Pnoucí růže - jméno?, 1.11.2008
Je opravdu krásná, že by to bylaSympathie?Tu mám objednanou, už se těším, potáhnu ji po plotě.Eva
přesazení - pro Evu, 30.10.2008
Taky mám zkušenost ne zrovna dobrou s dělením pivoněk.Kamarádce se líbila bílá plnokvětá, chtěla hlízu, tak jsem ji rozdělila a ona se urazila.2 roky trvalo než znovu bohatě vykvetla. Spousta pivoněk zmizela s okolních zahrad po výměně majitelů,... celý příspěvek >
Žlutá pokryvná růže, 30.10.2008
Doporučuji žlutou od Kordese Sunny Rose. Eva
přesazení - pro Evu, 30.10.2008
Zdravím Magdaléno a všechny růžařky, Tady je pravý opak, příšerně fučí, je teplo, včera bylo 16 st, v noci 9 a teď je 14. Chvilku jsem byla venku a kontrolovala zahradu, ale rychle jsem to vzdala.Růže mi začínají znovu rašit, ty větší výhonky jsem... celý příspěvek >
přesazení - pro Evu, 28.10.2008
Děkuji Vám Lili, už to tu psala Magdaléna, vaše rady jsou opravdu super. Sázela jsem teď Pelclovky, vyšly na mně i 2 angličanky. A přesazovala jsem jednu starší sadovku, možná je to Geshwind´s Oden, je jednou kvetoucí, v červnu je úplně obalená... celý příspěvek >
přesazení, 18.10.2008
Zapomněla jsem podpis. Eva
přesazení, 18.10.2008
Ctěla bych se Vás Lili zeptat, mám záhon růží, kde mám velké mezery, tam mi vymrzly. Vím, že se růže po růžích sázet nemají, přesto jsem to zkusila, hlínu vyměnila, žádná se tam neujala. Tehdy jsem sázela na jaře, asi v dubnu, bezejmenné, koupila... celý příspěvek >
Výsadba růží - hryzec, 2.10.2008
Přečítala jsem si příspěvky ohledně tohoto hryzacího darebáka a šokovalo mě jedno tvrzení, že hryzec okousal kořeny růže. Nechci tohle zvíře dále krmit, proto jsem chtěla zahrádku zrušit a nasadit tam růže a jiné trvalky. Eva
pěstování Jiřin, 28.9.2008
Podívejte se na: www.sweb.cz/roudensky/jaknato.htm
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika