Příspěvky uživatele - 180.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Piliny k jahodám?, 3.11.2008
Vloni jsem jahody obsypala směskou z podrcených větví a pilin. Nevím, moc spokojená jsem nebyla, bylo to věčně rozhrabané, nějak toho ubývalo nebo co. Asi by ten záhon musel být ohrazen nějakou deskou nebo prostě něčím. No ale protože pilin... celý příspěvek >
jak sázet česnek, 29.10.2008
Prosím jen pro upřesnění. Víme jak hluboko (5-7 cm), jak daleko od sebe (15 cm), ale jak široké řádky? 20 centimetrů bude stačit? Díky!!!
Rebarbora, 29.10.2008
Toto tvrzení jsem nikdy neslyšela, jenom jsem četlaí, že v pozdním létě rebarbora konzumovat nemá, protože obsahuje už moc kyseliny šťavelové. Tomu, na co se, Žany, ptáš, bych zase až tak moc nevěřila. Na druhou stranu, kolik myslíš, že do... celý příspěvek >
boulovitost kořenů zeleniny, 28.10.2008
Maruško, zadej si do vyhledávání nádorovitost košťálové zeleniny. Například na Agronavigátorovi se dočteš ne příliš povzbudivou informaci, že se jedná o nádorovitost, způsobenou hlenkou kapustovou, a že v půdě přetrvávává 10 let. K této chorobě je... celý příspěvek >
Kukuřice - výsev, 16.10.2008
Gabči, prosím tě, co jsou štipky? Ještě nikdy jsem to neslyšela. Díky za info!!!
Jak na stinky (nebo svinky?)?, 3.10.2008
Ano, letos se jim mimořádně daří, dokonce jsou i v domě, což se zatím nestalo. Ale neřeším je, určitě ničemu neškodí. Pokud ji najdu v bytě odchytím ji do skleničky a vynesu ven. Holt jsou teplé zimy, takže přežívá víc živočichů než jsme... celý příspěvek >
Rajčata a okurky, 25.9.2008
No, v případě, že bych zpozorovala zvýšenou aktivitu sousedů s nošením kamenů na hromadu dotázala bych se, jestli mají nějaké důkazy o tom, že se papriky s rajčaty nějak mlátí (třeba v noci, kdy naivní zahrádkář, znavený věčným bojem s plevely,... celý příspěvek >
Rajčata a okurky, 24.9.2008
Skleník sice nemám, ale po letech střídání záhonů paprik s rajčaty jsem si někde přečetla, že by se tyto plodiny po sobě sadit neměly. Tak jsem letos vyměnila stanoviště. Výsledek je úplně stejný. Žádné bombastické vylepšení úrody jsem... celý příspěvek >
Lahůdková cibule - jako sazečka napřesrok?, 19.9.2008
Myslím, že pokud jsou ty cibulky z letos vysetých semínek a jsou tak malé, že se nedají běžně upotřebit (do guláše :-)), tak k vysázení příští rok proč ne. Já osobně bych to zkusila. Myslím, že i pokud by to nevyšlo, ztráta by nebyla až tak citelná,... celý příspěvek >
Velikost sadby, 18.9.2008
Nejsem žádný odborník, na jaře prostě zasadím brambory, dvakrát nakopčím, jednou postřik proti plísni. Se sadbou jak kdy. Letos jsem zasadila salátové brambory z Tesca, kterých mi ve sklepě zbyl pytlík od vánoc. Původně z nich měl být bramborový... celý příspěvek >
Hledání určení názvů plevelů, 11.9.2008
Tak jsem zde s novými informacemi. Takže po porovnání jedné vytržené rostlinky jsem došla k závěru, že se jedná skutečně o bér sivý. Předtím mi net vyhledal jiný bér, název se mi z hlavy již bohužel vypařil. Takže je to dobré, vetřelce jsme... celý příspěvek >
Hledání určení názvů plevelů, 9.9.2008
Tak ječmen myší to, Jožko, není. Ten má klásek placatý, to, co mi, mrcha, zapleveluje zahradu, má klásek kulatý. Chápu, že bez fotky je to těžko, ale pokusím se, snad mi některý jedinec slušně zapózuje. Horší to bude s tím ostatním - vložit foto... celý příspěvek >
Hledání určení názvů plevelů, 5.9.2008
Tak pánové, musím Vám pogratulovat. Takže jde skutečně o rosičku, bér to bohužel není, ten klásek je spíš kratší a víc štětinatý. Ta doporučená stránka mi nešla otevřít, nicméně jsem našla jinou, kde je kapesní atlas trav. Je to bezva, botanika mě... celý příspěvek >
Hledání určení názvů plevelů, 5.9.2008
Ale no tak, nebuďte na mě tak přísný. Vzhledem k tomu, že ze školy, kde jsme se to učili, jsem skoro 35 let, je to myslím omluvitelné, co? I přesto jsem to napsala skoro správně, to zase musíte uznat. Jo, to by fakt mohlo být. Pustím se do... celý příspěvek >
Hledání určení názvů plevelů, 4.9.2008
Prosím, neporadili byste mi, jak najít nějaké webové stránky, kde bych mohla pohledat jaký plevel mi letos bují (a s největší pravděpodobností bude bujet i roky příští) v trávníku? V podstatě vypadá jako tráva, chutná to jako tráva :-), ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika