Příspěvky uživatele - 168.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fiskars - made in China?, 17.6.2007
Myslím si, že dneska málokdo potřebuje sekeru na kácení stromů. A jako náhrada za vysloužilé sekery a pantoky jsou Fiskarsky velmi dobré.
Nůžky na trávu Accu, 17.6.2007
No,velká zkušenost to není,ale alespoň něco.Aku nůžky Wolf garten 100,s přídavnou rukojetí - cena cca 1900 Kč.Nevýhoda - nabíjení 50 hodin(není to překlep).Na první nabití jsem zatím posekl 2x 100 metrů okrajů kolem chodníků a domu(tj asi 2x... celý příspěvek >
Zakládám malý sad, poraďte s rozložením stromků., 4.6.2007
Dávám za pravdu tvrzení že je potřeba dát pozor na podnož. Posadil jsem více jak stovku stromů – jabloní různych odrůd ve výšce 450 m n.m. a nedopadlo to dobře. Slabě rostoucí podnože v zatravněném sadu se doslova „udusily“. Generativní a A2 byly... celý příspěvek >
moniliový úžeh, 27.5.2007
Moníliový úžeh obvykle překvapí nečekaně a pak již nejde strom podle mého soudu zachránit. V naší oblati jistého jara tak byly napadeny všechny višně. Mne odešla Erdi Batarmo. Zkoušel jsem na nové podnoži naroubovat tuto odrůdu ale neustále je... celý příspěvek >
Pilatka svestkova, 27.5.2007
S pilatkou mám nějaké zkušenosti a můžu potvrdit, že řádí i na Valašsku. Mnozí amatérští pěstitelé ani neví proč nemají plody když stromy kvetly. Stačí jít na kontrolu po třeba 3 týdnech a na stromech již není nic. Správně bylo podotknuto, že pilatka... celý příspěvek >
VARI přibližování dřeva, 30.4.2007
Děkuji oběma pánům,co mi radili.Hodně mi v mém rozhodování pomohli.Už,už to vypadalo na Hondu,ale teď je prý nějaký "nový" český motor,tak ještě prozkoumám tuto možnost,a určitě dám vědět jak a proč jsem se rozhodl.
Nemoc třešní a višní., 30.4.2007
Jedná se o moníliový úžeh a podle mne ten strom, který je na tuto chorobu citlivý nejde zachránit a ani rouby použité na jiné podnoži této chorobě neodolají. Už jsem to zkoušel u odrůdy Erdi Batarmo. V našem kraji před asi 8 lety tato choroba... celý příspěvek >
spartan, bohemia, 29.4.2007
Literatura tvrdí (Spartan), že se hodí do bramborářského kraje. V nadmořské výšce 450 a v zatávněném sadu úplný propadák. Malé a strupaté. "Nebrat" překonané tak jak tvrdí p. V.
VARI přibližování dřeva, 25.4.2007
Pane J.S.,dovolil bych si požádat o podrobnější popis Vaší dvojmontáže na vari do lesa.A ještě otázku,mám přibývající potíže s motorem Vari 2-takt(převodovka 317)(po výbrusu se to ještě zhoršilo).Je rozumné místo něj koupit Hondu 160,jaké jsou plusy... celý příspěvek >
Zasychání sladkých višní, 22.4.2007
Se stejnou chorobou jsem se setkal, kdy vzrostlá višeň Erdi Batarmo zakvetla a květy i listy zaschly ale koncem léta ještě konečky větví narašily ale i tak byl konec stromu. Je zajímavé, že táto choroba předtím nezámá se vyskytla v celé oblasti a... celý příspěvek >
usychání větví, 21.4.2007
Usychá to během roku nebo jen na jaře? Dřívě se tam podobné odrůdy již s úspěchem pěstovaly? Do jaké míry to strom nebo kěř postihne na 100%?
Neznámý důvod odůmírání letorostů šlechtěných švestek, 21.4.2007
Pěstuji na Valašsku několik odrůd švestek a od určité doby (cca 6 - 8 let) se u šlechtěných odrůd "Čačanská, Valjevka a Stanley na jaře nerozvine část koruny, prostě jakoby během zimy zmrzla nebo odumřela. Často se ale stane, že i na té na... celý příspěvek >
Technika orby, 10.4.2007
Co,prosím znamená "dvě montážky".Děkuji za odpověď.
ptáci a třešně, 4.4.2007
Nepotěším, třešně skoré i srdcovky jsem kvůli kosům a kunám zlikvidoval. Pod třešní bylo červeno, protože ptactvu se podaří u velkých třešní ulovit tak každý desátý kousek. Trus u kun obsahoval jenom pecky. Obdobně kvůli ptactvu jsem zlikvidoval keře... celý příspěvek >
Nenáročné jabloně, 26.3.2007
Mám velmi dobré zkušenosti s málo známou odrůdou BANCROFT RED. Nenáročná, přiměřeně chutná a vydrží skladovat do června.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika