Příspěvky uživatele - 50.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
HQ 357xp nebo 359, 12.1.2009
Dobrý den, dovolím si vám doporučit, aby jste se podíval na internetové stránky HQ a zadal si porovnání těchto dvou pil. Uvidíte sám, že se jedná o pily téměř totožné pouze 357xp je novější konstrukce a má nepatrně lepší výkon a vyšší otáčky což vám... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 20.12.2008
Za podzimní prohlídku sekačky od M si firma M naúčtovala 1000,- Kč (přitom aby jste mohl uplatňovat 7 letou záruku jste povinem jí dovézt na tuto prohlídku každý rok), rok na to popraskalo plastové uložení motoru a bylo mi řečeno, že se to vyměňuje... celý příspěvek >
Motorová pila stihl, 20.12.2008
Dobrý den, asi Vás zklamu, ale nikdy jsem neviděl, že by k pile byl přídán i part list (plánek). Není to skříň kterou si doma musíte sestavít sám. Navíc za part list od STIHLU prodejci STIHLU platí a jsou v dnešní době dodávány na zakodovaném DVD.... celý příspěvek >
Husqvarna 338XPT, 26.11.2008
Této diskuze jsem se zůčastnil a shodou okolností mi přinesl zákazník tuto pilu na seřízení, tak jsem mu tlumočil tento názor a velice se divil, protože pilu má 5 let a ani náznak po tom, že byse mu očko mělo prošoupat! Podívejte se na stránky HQ, je... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 20.11.2008
Doporučuji podívat se na tyto stránky: http://uk.youtube.com/watch?v=Rztm0HM9XzE komentář netřeba
stihl, dolmar nebo husq?, 20.11.2008
http://uk.youtube.com/watch?v=Rztm0HM9XzE http://uk.youtube.com/watch?v=LO6HDaGn6bI&feature=related to komentář nepotřebuje
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.11.2008
„je uváděno, že je důležitá hodnota kroutícího momentu v širokém rozsahu otáček,“ Všiml jste si na těch grafech, že při stoupajících otáčkách motoru (osa vodorovná- barva modrá) má Mk (osa kolmá-barva červená) pouze mírnou křivku, která... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.11.2008
Pane J.S. odpovídal jsem pánovi o trochu výše:  host - xxx.xxx.120.31 (?), 17.11.2008 12:42 Nevím jestli se správně vyjádřím, ale já jsem si vždy myslel že kroutící moment udává sílu pily v řezu. Když to půjdu do extremu. tak k čemu jsou mi... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.11.2008
Křivky jsou to hezký, pochopil jsem, že kolmá osa grafu udává ňáké hodnoty Mk, co je vodorovná osa? (osobněpředpokládám, že to jsou otáčky)Také jsem vám spočítal, že bez zátěže budou mít pily stejný Mk, ale furt jste mi neodpověděl jestli je lepší... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.11.2008
Podle mne je Mk síla působící při zátěži na klikovou hřídel (viz výše), né síla působící pilou na řetěz. Co je to podle vás?
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.11.2008
Ještě dodatek, kdyby to byl tak významný údaj o síle pily v řezu, nemyslíte, že by se jím výrobci chlubili na přední straně a nemusel by jej pan J.S. pracně vyhledávat na stránkách testovacích společností?
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.11.2008
Každou pilu můžete v řezu zadusit, jde jen o tom jak velkou silou na ní budete muset působit, aby k tomu došlo. Já bych se ale zeptal jinak: je nutné na kvalitní pilu tlačit? A jak moc? Ostatně od čeho máte výkon Kw?
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 17.11.2008
Vážení ani jeden jste mi vlastně neodpověděli na to k čemu je dobré vědět o čem vypovídá hodnota M (postaru Mk). Hodnota kroutícího momentu nám vypovídá o tom, jakou kroutící silou (Nm = Newtonmetr) je v daném okamžiku zatěžována hřídel která se točí... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 16.11.2008
A podle čeho se stanovují otáčky pro výpočet M? Já vím, že běžně se používá 2/3 otáček, ale když řežu tak řežu na plný plyn a né na třetinové otáčky, kde mám sice větší sílu ale jsem pomalej a při max. otáčkách dolmaru uváděných 13500ot/min. M... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 16.11.2008
Dotaz na pana J.S. můžete napsat vzoreček pro výpočet M (kroutícího momentu) který používáte? Přepočítal jsem to pouze pro HQ350 kde se mi podařilo dohledat potřebné údaje (f = 13000 ot/min.,P=2,3 výkon Kw) a bohužel jsem se ve výsledku s vámi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika