Příspěvky uživatele - 50.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009
Ne to je důkaz, že ty pily mám na prodejně a můžu se na ně kouknout s jakým řetězem nám byly dodávány, zatímco jiný s prodejem Stihlu skončil a pro ND si jejzdí do Polska. No ale hlavně, že diskusi vedete objektivně a nepoužíváte praktiky... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009
Nebo by to také mohla být : HQ450e: (13.490,- Kč) obsah : 50cm3, výkon : 2,4 kw, rozteč řetězu : 0.325, vibrace na rukojetích : 2,3/ 2,7m/s2 hmotnost : 5,1 Kg, dekompresní ventil, smart start ("snadnější startování"),ruční palivové... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009
všechny Stihlky jsou standartně dodáváne s řetězem 3/8, podud si koupíte novou řetězku, lištu a řetěz můžete tam mít 0.325 Anonym
jonsered, 26.1.2009
No vidím, že tím, že jsem si to chtěl usnadnit a napsal na začátku této diskuse, že Jonsered a HQ : "jsou v podstaně totožné" jsem rozpoutal hnidopišskou diskusi a většina přehlédla to "podstaně", tím jsem chtěl zájemci... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009
Zdravím všechny (i ty které naštvu), doporučoval bych vám vzít si HQ 460 (15.990,- Kč) protože má oproti HQ 455 klasické napínání řetězu z boku a to šroubovákem (nemůžu si pomoct, ale mě to furt přijde lepší než NŘBPN - napínání řetězu bez... celý příspěvek >
Elektrická stihlka pre ženu, 23.1.2009
Rozhodně bych doporučil přikoupit tlumiče hluku. Nechápu proč, ale mezi lidmi je zažítá představa, že elektrická pila je tichá?! Není tomu tak el.pila se pohybuje okolo 95 db (to je běžný rokový koncert, filharmonie dosahu i 110db) motorová pila má... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 23.1.2009
Ještě se doplním, tím odbržděním jsem měl na mysli uvolnění řetězu při broušení řetězu na liště a odzkoušení, že dobře sedí.
Husqvarna 240e nový model, 23.1.2009
No právě, neprodává, když si vezmete katalog Stihlu tak je to samí přeškrtnutý CZ! To jim nejsme dost dobrý, nebo mají dojem, že nám to prodávají pod cenou? a že je škoda to sem dodávat. 18 let jsem se zabíval prodej zboží jako živnostník, všude jsem... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 22.1.2009
Měl jsem možnost si vyzkoušet práci s HQ 351 s triobrake, nejedná se o žádný kryt, je to zmenšená páka brzdy na levou ruku, a musím říct, že přes počáteční nedůvěru mi to nijak v práci nevadilo, ale osobně bych to na pilu kterou bych používal... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 22.1.2009
Dovolím si připojit do diskuze. Měl jsem zákazníka který chtěl MS 180, zrovna byla v akci za 5300,- Kč. Jemu se to zdálo moc a že jí bazaru mají za 4000,-Kč. Ač jsem jej varoval, tak jí koupil a po týdnu jí přinesl na servis, že jí nemůže... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 19.1.2009
Teda pane Radku, sice moc nechápu, co má společného napínání řetězu se Systémem TrioBrake který je doplňkovou bezpečnostní ochranou obsluhy pily. Kdy bezpečnostní brzda řetězu může být aktivována třemi způsoby (TrioBrake), třetím způsobem je... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 19.1.2009
Pane HH já jsem si to spojení s MS250 nevymyslel, to tu navrhl někdo jiný s poukazem na to, že je levnější než HQ 450. No a, že jsem se od pana Radka nedočkal ničeho jiného než uštěpančé poznámky typu : "...už jen žebroví válce...", já měl... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 19.1.2009
omlouvám se máte pravdu, je to pro PS 420 Anonym
Husqvarna 240e nový model, 18.1.2009
Našel jsem vám v návodu pro směs oleje s benzínem pro 240e: "1:50 (2%) s olejem pro dvoudobé motory HUSQVARNA. 1:33 (3%) s ostatními oleji určenými pro dvoudobé motory chlazené vzduchem, klasifikovanými pro JASO FB/ISO EGB." A na pana J.S. mám... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 12.1.2009
Vážený pane 39.233 stačí trochu počítat a zjistíte, že případná "sleva" (když budete mít štěstí) 20% vás nedostane ani na běžnou cenu sekačky jiné značky.! Pro příklad nemusíte chodit daleko, stačí popojet o kousek výše a použít... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika