Příspěvky uživatele - 177.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě motorové pily, 21.12.2008
Tak. Presne ako píše p. Irša. S tým že treba počítať s nákupnou cenou ktorú je ochotný profík (ale neplatí to na 100%) dať za takýto malý profi stroj a tá cena je na úrovni rádovo silnejšej farm píly. To keď zistí bežný kupec iba prevráti... celý příspěvek >
stihl 441 kontra 460, 17.12.2008
Snáď by sa to dalo vyjadriť v pomere 60% - 40% v prospech MS 441. Je modernejšej konštrukcie - vybračný systém a toľko tu preberaná technika motora 2mix. Taktiež Vami spomínané predčistenie vzduchu. MS 460 je síce trošku výkonnejšia a lacnejšia ale... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000, 15.12.2008
V takom prípade to neriešte a používajte ten origoš čo tam je. Neviem, nepoznám Vás ale myslím že u PS-5000 nebude rezná súprava tým najslabším článkom, skôr si myslím že to bude obsluha a to nemyslím vôbec v zlom. Skôr používam vlastnú skúsenosť a... celý příspěvek >
Náhrada za Homelite XL2, 15.12.2008
Máte pravdu. MS 200 je najmenší profi stoj od Stihlu. S veľmi dobrým pomerom váha-výkon. Jediné čo by sa jej dalo vytknúť okrem ceny by snáď mohla byť vyššia spotreba na tak malý motor. Preberalo sa to tu v príslušnom vlákne. U nás sa napr. vôbec... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000, 15.12.2008
A prečo chcete hneď na novej píle meniť reznú súpravu? Nebolo by ekonomickejšie najprv opotrebovať stávajúcu originálnu a keď tak veľmi chcete 3/8, túto vymeniť až potom? Alebo sa nedala zjednať s predajcom pri kúpe píly  zámena? Prípadne vybrať... celý příspěvek >
Zkušenosti s neprořeznou obuví Safety-light - značky Treemme, 13.12.2008
Vyzerá to dobre, má to membránu, dôležité je akú má podrážku - či vyrdží. Neviem či sa zmestíte do ceny v aukcii je vyvolávacia cena 7.   Môžte svoj výber rozšíriť aj o Haix Protector Pro alebo Tibet forst. U nás v SK sa ceny týchto dvoch hýbu... celý příspěvek >
Oilomatic Stihl Picco Duro 3 (PD3), 9.12.2008
Výrobca nám pripravil nový typ reťaze pre malé pilky. Na dostupnosť v obchodoch si budeme musieť pravdepodobne ešte počkať. Podľa sporých info na stihlusa by sa s ňou dalo pracovať s znečisteným derevom a aj pri hlbokých mínusových teplotách.To tam... celý příspěvek >
Jed Akátu, 5.12.2008
Ak to iba bolí musíte vydržať. Horšie je ak je to opuchnuté. Ja som to mal na ukazováku od tŕňa hlohu. Zalomený tŕň som vypáral a z časti aj vyhnisal sám, ale opuch bol bolestivý a zväčšoval sa, prstom som ani nepohol, tak som použil indometacínový... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 4.12.2008
Som doma z hory, dnes mi to trvalo zase dlhšie ako inokedy dostať sa ku kompu, lebo som šulbák, vyložiť auto, poriadne vyčistiť môjho oranžovo bieleho miláčika od pilín a nachystať ho na zajtrajšiu záručnú prehliadku v servise zaberie nejaký čas.... celý příspěvek >
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 3.12.2008
No až teraz som sa dostal ku kompu, pretože celý deň som v lesnom fitt - ness a posilujem s metrovicou.  Suport je nastavený do nuly. Inak sa to pri bežnom použití - zaťahovaní ani nedá, mám odsledované že suport sám skočí pri väčšom povolení do... celý příspěvek >
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 2.12.2008
Nie nie je opierka aj hriadaľka sú v poriadku. O brúsku sa starám ako vzorný pionier. Na opierku dávam pri brúsení pozor, žiadne násilie pri práci. Je s ňou vždy zaobchádzané šetrne, je vždy vyčistená a vymastená - skrátka má sa u mňa ako v bavlnke.
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 2.12.2008
No keď mám ako to Vy v Čechách hovoríte " kápnuť božskou" tak tiež mi to nie je celkom jasné. Dnes doobeda som brúsil 2kusy.325/1.6. stihl reťaze. Postup ktorý ste uviedol viedol k tomu že z jednej strany boli zuby kratšie ako z druhej. Hnevalo ma to... celý příspěvek >
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 2.12.2008
Tiež súhlasím.  Mne to tak ale nefunguje, neviem či to je typom brúsky(?). Vy máte tecomec jolly ja mám gude. U mňa to funguje tak. V každom prípade pre zadavateľa príspevku by nemal byť najmenší problém toto si ustrážiť na svojej brúske.... celý příspěvek >
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 2.12.2008
No teraz som prečítal príspevok od Radka tak je to inak??
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 2.12.2008
Je treba nastaviť znovu. Každú stranu. Pri nastavení dotazu zrovnáte jednu stranu. Pri otočení suportu si nastavte znovu doraz a zrovnajte druhú stranu. Ak ste pedant po zrovnnaní ľubovoľnej, spravidla kratšej strany si šublerou odmerajte čerstvo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika