Příspěvky uživatele - 177.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
stihl 441, 16.2.2009
A ešte aj 75cm rollomatic ES 13z, 1,6.  obj.č. 3003 000 9842 to je tiež dobrý "kanón"
Mazání řetězu - hydros, 14.2.2009
Ak je to skutočne hydroolej a je ako píšete hustý, tak to je podozrivé. V tomto prípade by som veľmi váhal vôbec ho použiť do píly.  Istejšia bude tá M6ka i keď neekologická ale čerpadlu a reznej súprave prospešná.
Mazání řetězu - hydros, 13.2.2009
No myslím že v týchto chladných dňoch ho môžte použiť. Iné to bude ak bude teplejšie. Vtedy by som to neriskol. Hydraulika je riedka ako voda. Keď tak to zmixujte v pomere fifty fifty s motorovou M6. Ale s novou, nepoužitou.
Lištu na pilu - Stihl nebo Oregon?, 10.2.2009
Mať tak vaše starosti 86. 199. Kým zoderiete ten originál rolomatic, tak aj zabudnete či oregon, alebo duromatic, pretože za ten čas sa vám zaplatí ďajšia MS 280 a pravdepodobne k nej dostanete novú lištu rolomatic. Toto ale neplatí ak chcete... celý příspěvek >
benzin do pily, 4.2.2009
Asi najlepšie boli vratné petky. Teraz už sú iba tie mäkké nevratné do ktorých strčíte prst a prejde vám skrz. Ja som si nechal jednu (iba)  vratnú. Má silnejšie steny, takže sa nedá stlačiť a sukničku pri hrdle. Používam ju už 9rokov bez... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 4.2.2009
226.2  - To s tou stránkou Sténie neberte vôbec vážne. Oni to zatrieďujú podľa ročného obdobia. Ak si pozriete katalóg z minulého roku je MS 250 v kategórii "družstevníci a záhradníci" spolu s MS 290 a 390 čo sú stroje výkonom niekde úpne inde.... celý příspěvek >
Elektrická stihlka pre ženu, 23.1.2009
Ďakujem za užitočné podnety od J.S.,Radka a ostatných, samozrejme že ju poučím aby bez okuliarov, rukavíc a aspoň štuplov do uší nerobila. Bol by som veľmi nerád keby si pri práci nejako ublížila, to by ma veľmi mrzelo, možno viac ako keby som si z... celý příspěvek >
Elektrická stihlka pre ženu, 22.1.2009
Ďakujem, zvážim Dolmar 2130A -  má síce o cca 0,6 kg vyššiu hmotnosť ale aj o 600W vyšší výkon v porovnaní s MSE 140. Cena je tiež veľmi slušná.
Elektrická stihlka pre ženu, 22.1.2009
OK, pozriem sa aj na Dolmar,  mám to v jednej predajni spolu so Stihlom. S elektrikou som pracoval naposledy voľakedy pred 15timi rokmi aj to asi iba jeden deň, takže si už nespomínam čo na to hovorilo ľavé zápästie. V každom prípade ak je motor... celý příspěvek >
Elektrická stihlka pre ženu, 21.1.2009
Hľadam vhodnú elektrickú pílu pre zákazníčku, ktorej ročne priveziem 12PRM dreva (breza, dub, buk, hrab) na kúrenie. Keďže s ňou bude pracovať žena, má mať potencionálny model nízku váhu, jednoduché napínanie reťaze, minimálne nároky na údržbu a... celý příspěvek >
stihl 260, 12.1.2009
Pre J. S.  Súhlasím že pre spkojnosť obsluhy s výrobným prostriedkom je v prvom rade spoľahlivý chod motora. V tomto nemám s260kou najmenší problém. Spotrebu tiež neriešim. To že je jediná pod 500g nemôže byť predsa mínus.Chcete povedať že má v... celý příspěvek >
stihl 260, 12.1.2009
To ja by som si MS 260 kúpil znovu. Ale zatiaľ mi jedna stačí. Problémy s voľnobehom? Čo je to? Ako to vyzerá?  Nepoznám nič také. Robím s ňou teraz výhradne metrovicu takže rezov habadej.  Je ale pravda že sa o ňu "občas" starám - živí ma.... celý příspěvek >
Jak na zloděje vánočních stromků, 27.12.2008
To je dobrá rada, s tými slepačincami. Stromčeku to iba prospeje. U nás s týmto štvorhviezdičkovým koktejlom napájame všetko možné - kvety, papriku v rannom štádiu rastu a neviem na na čo ešte sa to vždy na zahrade spotrebuje. Len musí mať zadavateľ... celý příspěvek >
Koupě motorové pily, 21.12.2008
Pre 185.107 Ono to s tým Dolmarom nebude až také zlé. Povedal by som že to bude už len lepšie. Naposledy keď som viezol pár špalíkov majiteľovi Štil predajne u nás v meste, všimol som si jednu "maličkosť" a tou boli v predajni štil aj nové pilky... celý příspěvek >
Koupě motorové pily, 21.12.2008
No mňa by tiež zaujímalo prečo sú ceny a nielen záhradnej techniky v Amerike také odlišné v porovnaní s cenami v Európe. Že by to bolo tým akí sú američania chudobní a nesolventní v porovnaní s bohatou Európou, ktorá sa od roztopaše nevie zmestiť do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika