Příspěvky uživatele - 73.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 17.11.2008
Hnojím specálním hnojivem na borůvky s obsahem rohoviny. Cituji-Použití: hnojení provádíme na začátku vegetačního období, kdy stejnoměrně rozhodíme a pak zapravíme do půdy 50-100g na 1 m2. Účelné je také obohatit tímto hnojivem substrát používaný při... celý příspěvek >
Zalozeni travniku koncem listopadu?, 20.10.2008
Určitě záleží na štěstí, schopnosti realizovat "bláznivé nápady", sv. Petrovi a podobných aspektech. Mně se to podařilo před 2 roky. Trávník byl zelený než začalo mrznout-cca 2-3cm-zjara už byl docela dobrý. M.R.
Co teď s kadeřavostí?, 20.10.2008
Ještě dodatek-někdo doporučuje "opláchnout" i stromy poblíž broskvoní. Tedy po opadu listí. Je to možná svým způsobem taková malinkatá "dezinfekce" stromů před zimou. M.R.
Co teď s kadeřavostí?, 20.10.2008
Je to tak, jak píše Pepík. Pokud se provádí podzimní postřik proti kadeřavosti broskvoní, provádí se až po opadu listí. Mám s tím osobní zkušenost. Už po 2 roky jsme stříkali před zimou a stromy na tom byly skutečně s kadeřavostí lépe. Letos ho... celý příspěvek >
Štírovník, 20.10.2008
Ještě: Lenpel, byla byste tak hodná a napsala, jakým způsobem budete zkoušet přezimování celé rostliny? Dík. M.R.
Štírovník, 20.10.2008
Děkuji oběma. Mám ji letos, ale bohužel by kvetla až nyní-ještě ji tam nechám. Fota jsou z Jeseníku, kde měli zahradníci skutečně nádherné převisy. A hlavně rostliny byly zakomponovány v okrasných záhonech a zcela nenásilně. Např. na seříznutém... celý příspěvek >
Červené trumpetky - zná někdo název?, 20.10.2008
Děkuju, to je zvláštní název. M.R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika