Příspěvky uživatele - 8.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědnutí jehlic u jedlí, 4.12.2006
Dobrý den. Mám doma několik jedliček které se mi podařilo vypěstovat ze semen.Jedná se o j. vznešené a kavkazské. Jsou to už dvouleté sazeničky, které mám v kontejnerech 11x11x11cm.Jsou v kvalitní půdě pro jehličnany,jsou v létě zastíněny a vláhy... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s pojezdem, 23.10.2006
Dobrý den. Mám pozemek asi 0,8ha, který seču na seno.Před šesti lety jsem se nechal zlákat na kolo štěstí u Bédi Trávníčka a koupil si bubnovou sekačku(s pojezdem jinou nebrat).Po roce a třech reklamacích jsem si nechal vrátit peníze a koupil si... celý příspěvek >
Cena jehličnanu?, 23.10.2006
Známý měl stejný problém, tak nabídnul strom na náměstí našemu městečku.Ti si ho pokáceli a odvezli.Sice nezískal žádné finance,ale vzřešil problém bez práce. A u starosty má malé bezvýznamné plus! S pozdravam Tom.
Živý plot z modřínu opadavého, 8.10.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den. Máte někdo živý plot z modřínu opadavého? Poraďte prosím kdy sázet, stříhat a jestli je to vůbec možné. Díky. Tom
Thuja plikata, 8.10.2006
Vaše thuje plicata se česky jmenuje zerav obrovský . Nestříhaný tvar je široce sloupovitý až 7m. vysoký.Stříhaný pak 1,5-3m. Doba stříhání je mi neznáma.    S pozdravem J.T.
Poradte jaky zivy plot vysazet, 8.10.2006
Určitě Vám každý poradí vysadit thuje, ale já bych to bral jako poslední možnost.Trváte-li na neopadavosti plotu pak je u listnáčů ptačí zob neopadavý. Sám ho mám v délce 70 metrů a jsem spokojen. Chcete-li plot jehličnatý potom doporučuji tis.Jeho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika