Příspěvky uživatele - 220.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jabloň (mošt), 13.10.2008
já doporučuji a mám to několikrát vyzkoušené z jablka Mattčino - Nonetit
odrůda Harko, 29.4.2008
Můžete mi, prosím, napsat, které odrůdy nektarinek u nás jdou (350m.n.m.) a zároveň jdou dobře od pecky? Děkuji
destilační přístroj, 12.2.2008
Souhlasím s Vámi, je to boj kvality s kvantitou, začal sem pálit kvůli kvalitě a hraní si, a to mi vydrželo. Prodávat nemám potřebu ani chuť a nemám ani co. Sám sotva vyjdu. Nemusí si člověk všechno ku*vit prachama... Stejně by tu kvalitu nikdo... celý příspěvek >
destilační přístroj, 11.2.2008
otázkou je definice většího množství. Pokud pálíte pro sebe, a každoročně, není většího množství snad ani třeba... 
destilační přístroj, 7.2.2008 Obsahuje fotku
Tak tady je ten kotel Medienky + nějaké ilustr. foto. Jinak pro zájemce podotýkám, že je to dřina dřina dřina, pokud to teda nešulíte. Chce to čas a trpělivost.  Aťsi nikdo nemyslí, že ze 120ti litrovýho kotle to teče jak z kohoutku. Trpělivost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika