Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mnozenie podpnikov, 5.9.2008
M9 se množí dobře, třeba řízkováním. Nejjednodušší je asi vytvořit si matečnici Sazenici - stačí i pařez zahrnout zeminou, když vyrazí výhony zeminu odhrnout a odlamovat jednotlivé oddělky i s kořínky.
Durancie - zlute plody, 4.9.2008
Je to možné, přoznám se, neznal jsem žlutou durancii. Těžko ale vyroste na jedné větvi durancie modré.
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 3.9.2008
Může.
Sklovitá jablka, 3.9.2008
Je to sklovitost jablek - fyziologická choroba. Při nevyvážených vodních poměrech v půdě a obvykle při malé násadě plodů
čím hnojit na podzim?, 3.9.2008
Některé, zejména těžké kyselé půdy mají vápníku nedostatek. Vápnit lze páleným vápnem nebo mletým vápencem. Zlepšuje strukturu půdy, využitelnost živin, některé (mimo vápnostřezných) jej potřebují.
čím hnojit na podzim?, 3.9.2008
Asi záleží na půdě a na množství rozsypaného vápna. Pokud Vám roste to, co chcete tak, jak chcete, vápníte nejspíš tak akorát. Já nevápním častěji spíš z lenosti.
krysy a podobna havet, 2.9.2008
Krysy to nejspíš nebudou, ty u nás prakticky nežijí.
Existuje jablko Ehrling, Ettling nebo podobně...?, 2.9.2008
Stark Earliest? Starking? Hetlina?
čím hnojit na podzim?, 2.9.2008
Dělám to jako paní Daniela. Na podzim 1x za 3 roky povápním.  
Čačanska lepotice, 2.9.2008
Rok starý stromek potřebuje vypěstovat korunku. Řezal bych až na jaře. Ze 4 výhonů vyberte prostřední - bude to terminál. Zbylé 3 můžete (ještě i nyní) vyhnout do šikmé polohy jako ramena (větve). Na jaře všechny zkraťte cca o polovinu tak, aby... celý příspěvek >
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 2.9.2008
Bývá to uvedeno v každé pomologii. Ale údaje jsou jen orientační. Termíny sklizně se liší místo od místa a rok od roku.
Zelené broskve, 2.9.2008
Broskvoň - míněno naštěpovaná - je krátkověký strom, málokdy přežívá víc než 15 - 20 let. Váš strom je s vysokou pravděpodobností semenáč - nejspíš podnož, která přerostla odumřelou ušlechtilou část. Podnož sama se dožívá vyššího věku. Teoreticky... celý příspěvek >
Přírodní jezírko s přítokem a odtokem, 2.9.2008
Není tolik? Na pramen?
Zelené broskve, 2.9.2008
Atlas broskví by Vám nepomohl. Sortiment se rychle mění, ale mohu Vás ubezpečit, že odrůda, která je do listopadu zelená v sortimentu není ani nebyla. Aspoň si myslím. Tomu skutečně odpovídají semenáče tzv. "vinohradnických broskví", které zrály... celý příspěvek >
maliny, ostružiny, 2.9.2008
Já mám teda ostružiny bez kmene, odplozené výhony odstraňuji u země. Podobně jako u malin.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika