Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
co mám s orchidejí, 19.10.2008
Jano i Martino, zkuste "přinutit" vaše květiny ke kvetením tím, že je umístíte v listopadu až prosinci do chladnějšího místa, je-li ta možnost. Teplota by měla být tak v rozsahu 16-18 stupňů, rozhodně nesmí poklesnout pod 15. Za těchto... celý příspěvek >
Begonie problém, 18.10.2008
...a poznáte to velmi snadno, hlízy už tam nebudou, jen prach.
škůdce na jabloni, 18.10.2008
V hlubokém podzimu koukám jak z jara na váš problém a fotky. Člověk by nevěřil co vše může napadnout naše ovocné stromy. Opravdu to vidím poprvé, nevěřil bych, že živé dřevo ovocných stromů může takto dopadnout a doufal jsem, že vám zde někdo... celý příspěvek >
kompost, 17.10.2008
Hodí a hodně, hoďte ho tam.
Zazimování trávníku, 15.10.2008
To co jste udělala je dostačující, netřeba ničeho víc a už vůbec ne hnojit, když tráva neporoste. To nechejte až na jaro.
sundaville red, 14.10.2008
Já jsem zkoušel poprvé sundaville řízkovat tuším někdy v červenci, byly to dva řízky s cca 4 listy + odlistěné kolínko, které jsem zasadil přímo do zeminy (bez stimulátoru). Květináčky jsem umístil do mikroténového sáčku s několika vystřiženými... celý příspěvek >
Nově založený trávník - zalévat?, 13.10.2008
...já si myslím, že v těchto již poměrně chladných dnech by stačilo i zalévat.
jak sázet česnek, 13.10.2008
...když vám není pomoci, tak to zkuste. Ale určitě to již zkoušel někdo před vámi a já jsem dokonce slyšel, že i Jára Cimrmann s česnekem experimentoval. Nakonec se došlo k závěru, který zde prezentuje p. Vysloužil.
Jak se vám líbí mé broskvičky?, 12.10.2008
...vidím, že broskvím dost rozumíte a máte zkušenosti. Mohl byste se ještě podělit o rady k strupovitosti broskví? Děkuji.
Zázraky v zahradě, 12.10.2008 Obsahuje fotku
...tak já ještě ty dvě slíbené.
Plíseň v mulčovací kůře, 12.10.2008
Nevím, bude-li můj názor správný, ale já bych to nijak nedramatizoval. Že se vám cosi šíří na túje je jedna věc, zda to má na ně nějaký vliv je věc druhá. Mulčovací kůra může obsahovat velké množství spór hub, které se nějak aktivizují. To samozřejmě... celý příspěvek >
jiffy a zakorenovace, 11.10.2008
Jiffy jsou jistě dobrá věc, ale jak psáno v první reakci, příliš drahé, abych v nich pěstoval salát. Použití doporučuji u semen drahých, vzácných, na kterých mi opravdu záleží. Mám i zkušenost, že v nich dobře zakořeňují řízky surfinií. Rašelinové... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 11.10.2008
...nefotím zrcadlovkou, Pentaxem 555. Dvě fotky tam nějak nešly, tak snad později.
Zázraky v zahradě, 11.10.2008 Obsahuje fotku
Samozřejmě, že nemám na mysli zázraky v pravém smyslu slova, jako například návštěvu klokana či léta znesvářené tchýně, ale zázraky všedního dne, které pro mnohé ani zázraky nejsou či plynou kolem nich bez povšimnutí. Vždy mě potěší nějaká návštěva... celý příspěvek >
Jahody, 11.10.2008
Zabezpečit jahodník na zimu nemusíte nijak. Ostříhat jej tak, že je vezmete „kosou“ již také nemůžete, to se dělá u jednoplodícího jahodníku po odplození. Teď doporučuji pouze odstřihnou a odstranit šlahouny, případně ty nejstarší či... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika