Příspěvky uživatele - 35.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
volně rostoucí živý plot, 4.9.2008
Máte "svatou pravdu" pane Jekylle. Když vidím dnešní děti, vzpomínám s dojetím a nostalgií na své dětství. Dokonce i mí synové měli ještě celkem "slušné". Kdo dnes zná stavění rybníčků za a po dešti, pecí v zemi a pálení ohníčků-a... celý příspěvek >
Krokusy, 4.9.2008
Klidně už teď. M.R.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 4.9.2008
Jo a dík za typ se Sulikolem jen nevím, jak ty potvory najít. Já netuším, kde to nachytám. Poradíte mi? M.R.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 4.9.2008
Na mě ty "bestie" útočí od července dosud. Je s podivem, že jen na mě a nikoho dalšího z rodiny-pouze psa. Hmyz mě prostě miluje. I klíště kdyby bylo v celé zemi jediné si ke mně najde cestu. Vypadám hrozně a vážně uvažuji o přihlášce dp... celý příspěvek >
volně rostoucí živý plot, 4.9.2008
U nás na sídlišti jsou vysazeny hlohyně i tisy-dokonce se i stále vysazují-a to i nedaleko pískovišť a dětských prolézaček. Udivilo mě to sice, ale je pravda, že k žádnému "maléru" naštěstí nikdy nedošlo. A je to už 25 roků, takže se... celý příspěvek >
Kvete jabloň, 4.9.2008
Mně zakvetlo Panenské české před měsícem. Vysazené bylo loni na podzim. Kvetlo mi na kosterních větvích na koncových pupenech. Nevím, zda je to správně, ale dělala jsem stejně výchovný řez, takže se zakrácením letorostů došlo zároveň i k odstranění... celý příspěvek >
co se starými švestkami?, 4.9.2008
Ještě-to jakoby sesychání u stopky je dle mého názoru taky způsobeno přezrálostí. Proto ten opad. M.R.
co se starými švestkami?, 4.9.2008
Taky souhlasím. Suché větve odstranit a celkově prořezat. M.R.
Dýně - nemoc?, 4.9.2008
No, jsou pěkné. Daří se mi takové rovněž pěstovat, ale olistění mám úplně vždycky řídké a velice světlé barvy-možná se jim taky nad opukou nelíbí. Nicméně plody dosáhnou úctyhodných rozměrů. Vloni jsem neměla ani žádnou přijatelně menší na vydlobání... celý příspěvek >
stříhání mladé jablůňky, 4.9.2008
Zakrátila bych kosterní letorosty tak o 1 třetinu už začátkem léta-snad tím nic teď nepokazíte. Další letorosty na 2-3 očka a pokud jsou některé na úplně "špatném " místě, odstranila bych je. Pokud jste vloni zastřihla kosterní letorosty,... celý příspěvek >
Je po melounech?, 3.9.2008
To jsou opravdu "dost dobrý" nápady. Možná to udělám stejně. M.R.
Jak se jmenuje?, 3.9.2008
A řekla bych, že se jí kdysi lidově říkávalo "Korejka"-proč, to nevím. M.R.
vosy poškozují ovoce, 3.9.2008
Při česání broskví jsem si letos takto sáhla rovnou na žihadlo vosy. Ale s tím, že bych jim nechala spadlé či nakouslé ovoce nesouhlasím. Čím víc tam mají potravy, tím víc se tam stahují. Alespoň u nás ano. Když tam toho nemají tolik, s radostí... celý příspěvek >
Pochlubte se tulipány a narciskami, 3.9.2008
Nicméně tulipány jsou fakt "krásný". Jste úplný tulipánový maniak. Klidně občas potěšte oči ostatních, včetně mě-zrovna tulipány mě nebaví moc pěstovat, ale velice se mi opravdu líbí. Chodím koukat přes plot k vzdálenější sousedce, má... celý příspěvek >
vosy poškozují ovoce, 3.9.2008
Pokud si nechcete postřikem vyrobit přímo na stromě nějaký "zázračný chemický kompot či koktejl", zřejmě Vám nezbyde nic jiného, než pouze pěkně rúúúčo sbírat spadlé plody, odstraňovat nakousané... Mám každý rok stejný problém se vším... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika