Příspěvky uživatele - 5.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
výsatba tůjí, 18.10.2008
kvůli tomu že někdo vymyslel že se budou sázet na hřbitovech to ještě není smutná dřevina...
Snížení kyselisti ve víně, 14.9.2008
Praktické zkušenosti s tím nemám (a mít nebudu, ctím kyselinku), nicméně úprava pH může dosti drastický vliv na barvu (v případě červených vín) - antokyanová barviva reagují na změnu pH velmi citlivě. K vysrážení vápenatých solí organických kyselin... celý příspěvek >
Fleky na listech jahod, 24.7.2008
Takže nyní už je pozdě na ostříhání? Díky
I toto je Mountfield, 22.7.2008
Mounfileld už nikdy více. Veškeré techniky, kterou jsem u tohoto hanebného a prolhaného prodejce za léta nakoupil jsem se zbavil za zlomek její původní ceny a zakoupil jsem profesionální vybavení a k mému úžasu i za stejné peníze. Nebudu zminovat... celý příspěvek >
Lze vytvořit živý plot z olše?, 2.2.2008
Olše často roste v keřové formě, vytváří více kmenů, což je pro živý plot vítané, často je napadána škůdcem Egelastica alni, který vyžírá listy. Olše šedá, srdčitá, zelená nemá lepicí funkci narozdíl od olše lepkavé.
jaké stromky ke zdi, 2.2.2008
Vážený hoste 151.203 nepřeháníte to trošku s tím, že se snažíte tazatelům diktovat, jaké mají pokládat dotazy, aby se Vás jejich formulace nedotkla?
katalog starkla, 5.7.2007
Jak poznam, zda je to co mi poslali chinensis ci arguta? Vubec se v tom nevyznam. Mel jsem objednane Kiwi "Solo" jestli poslali neco jineho, tak mi nastvali. Co s tim?
Modrá barva hortensie, 14.2.2007
já používám hnojivo na hortezie který jsem koupila v OBI a jeho součástí je i přípravek  na modrou   barvu a jsou po něm květy pěkně vybarvené.S tím kamencem je to dobrý nápad ale  jak se to ředí_
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika