Příspěvky uživatele - 102.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
svilušky pod kůží?, 12.9.2008
No, pokud by to měly být štěnice, tak rozhodně nezávidím. Tento další "běh na dlouhou trať" jsem si rovněž vyzkoušela na vlastní kůži před 5 roky. Začaly se mi dělat takové nepatrné červené pupínky. Svědící. Zjistili jsme, že občas i... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 12.9.2008
Můžu Vám popsat pouze svou zkušenost. Prvotní pupenec a svědění bych odhadla stejně. Ovšem sametka svědí posléze tak příšerně a intenzivně, že má člověk pocit, že pokud to nerozdrásá úplně do krve, tak se snad zblázní z toho svědění. - Když se... celý příspěvek >
ošetření a hnojení před zimou, 12.9.2008
Ale já rovněž v zimě stromy nezalévám. Možná jsem to nenapsala úplně srozumitelně, dotaz byl "před zimou", takže teď dle potřeby a sil stromy občas zavlažím. Pokud je v zimě sníh, rovněž ho přihazuju ke stromům-taky dle sil-a docela dost.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika