Příspěvky uživatele - 27.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
svilušky pod kůží?, 13.9.2008
Mám taký dojem, že ste trafili kliniec po hlavičke... S najväčšou pravdepodobnosťou sú to tie kožojedy... akurát nikde som nenašla informácie o ních, tá stránka je super o všetkých možných druhoch, ale je po anglicky, a je to skôr len taká galéria... celý příspěvek >
svilušky pod kůží?, 12.9.2008
A teraz ma napadlo, nemôžú to byť aj mole? Šípu? Nevie niekto? našla som totiž v deke, v plachte také "húsenice", asi nejaké larvy, prúžkované-slabo a silno hnedé prúžky, a na konci tela štetinky... Nevie niekto, čo to môže byť? Totiž to ja... celý příspěvek >
svilušky pod kůží?, 12.9.2008
Už neviem ako ďalej, to mám už za sebou, striekanie, a pod. Určite nemám dezinfekčné prostredie, ale ani nejaký bordél... už som spomenula, že som mala požičanú starú postieľku od kamarátky, ale po troch týždňoch som jej ju vrátila, lebo ma tiež... celý příspěvek >
svilušky pod kůží?, 12.9.2008
Prosím vás ja furt neviem, či máme blchy, alebo ploštice, a či teda iba tieto svilušky? Ja mám štipance, skôr ako žihľavka pod pazuchou, strašne to svrbí, ale nie stále, malé sú každú noc poštípané na hlavičke a hlavne na ušiach a v ušiach. V ušiach... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika