Příspěvky uživatele - 77.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sova, 11.9.2008
Jo, jsou to "lupiči". Jeden rok, když se učili létat, posedávali pořád zvenku na okenním parapetu. Jeden hlupáček mi vlétl do kuchyně a seděl na okenní laťce. Toho se mi podařilo chytit a vrátit ven dobře. Druhý, to dodnes nevím jak, se... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 11.9.2008
Stříkám ještě v termínu po opadu lístí-před zimou. Po 2 letech bych řekla, že to má smysl. Broskvoně i nektarinka jsou celkově zdravější. M.R.
řez natírat či ne?, 11.9.2008
Jo Micuko, ten platan je nádherný. Taky mám své oblíbené velikánské neovocné stromy. Od loňska i v tom Jeseníku, tam hlavně buky. Vlastně jsem se s nimi při odjezdu loučila a slibovala, že se vrátím. Už se na ně těším. M.R.
řez natírat či ne?, 11.9.2008
Ahoj všechny, to jsem ráda, že jste také takto postiženy. Ano, je to pravda, vše co jste vy 3 uvedly. Až teď jsem si to uvědomila. Přijedu po 2-3 dnech, musím "JE" obejít, popovídat si s nima, s ptákama taky, a kdykoliv zalívámu, řežu,... celý příspěvek >
Zkušenosti s teleskopickými nůžkami, 11.9.2008
Pouze krátce-nemyslíte, že je lepší si dělat legraci než se pořád brát pouze vážně? A k té nové době-zatím výše mých příjmů nedosahuje na jablka 1kg á 40Kč, aby se dala jíst bez problémů denně 2-3ks. Krom toho z dovozu, možná pohledná, ale bez vůně a... celý příspěvek >
železniční pražce jako schody, 11.9.2008
Pražce budou nejspíš napuštěny Karbolineem jantarovým, které se už pěknou řádku let nevyrábí. Ale pokud si koupíte jakékoliv naimpregnované dřevo, latě, prkna, palisády a další, jsou většínou "koupány" v lázních z Wolmanitu nebo něčeho... celý příspěvek >
Sova, 11.9.2008
Víte, co se mi u rehků nejvíc líbí? Jak se tak jako "pohupují v kolenou", když jsou na plotě, střeše apod. M.R.
Sova, 11.9.2008
Rehky mám. Ti si dělají snad ještě více "rozdrbané" hnízdo než vrabci, s tím rozdílem, že více používají mech a vrabčouni dlouhá stébla, mech, dokonce i provázky. K druhému příspěvku: cíleně určitě nikdo sršně nelikviduje. Většině alergiků... celý příspěvek >
ošetření a hnojení před zimou, 11.9.2008
Dělám to stejně jako Daniela. Jen bych za sebe ještě přidala, že je na zvážení každého, podle místních podmínek, zda občas nepřidá některým stromům zálivku. Mám zde skutečně dost sucho a stromy občasnou dávku vody navíc-ne pouze z nebe-přivítaly. Na... celý příspěvek >
Sova, 11.9.2008
Sova je krásná a skutečně nezbývá než závidět. Mám zde kromě úplně běžných ptáků strakapouda-je zde starý "doupní" ořech-, dlaska, brhlíka. Jinak špačků jsou zde hejna, už se "srocují", odlétají dříve než vlaštovky. Rovněž mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika