Příspěvky uživatele - 37.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení tulipánů, 23.10.2008
Moje kamarádka tvrdí, že tulipány množí tak, že velké cibulky nožem přeřízne na půlky a z každé prý v pohodě vyroste nová rostlinka. Je to možné? Takže když si koupím cibulku tulipánu, přeříznu jí a na podzim zasadím, obě půlky přežijí a na jaře... celý příspěvek >
Jinan ze semen, 20.10.2008
Dobrý den, začátkem léta jsem koupila malinkou rostlinku jinanu - asi 5 cm. Bylo mi řečeno, že ji mám aspoň první 2 roky pěstovat doma, aby venku nezmrzla. Takže teď má rostlinka 10 cm, ale připadá mi, že živoří. Mám ji v květináči doma, má asi... celý příspěvek >
Gingko biloba - pěstování, 20.10.2008
Dobrý den, začátkem léta jsem koupila malinkou rostlinku jinanu - asi 5 cm. Bylo mi řečeno, že ji mám aspoň první 2 roky pěstovat doma, aby venku nezmrzla. Takže teď má rostlinka 10 cm, ale připadá mi, že živoří. Mám ji v květináči doma, má asi 10... celý příspěvek >
Jaký listnáč jako solitér?, 16.10.2008
Dobrý den, chtěla bych poradit nějaký okrasný listnatý strom či keř na zahradu (asi 550 m.n.m. - Vysočina). Mám spoustu prostoru, do šířky tedy žádné omezení. Představovala bych si něco většího do šířky a buď hezky kvetoucího nebo zajímavé listy.... celý příspěvek >
vrba pokroucená, 9.9.2008
Dobrý den, poradí mi někdo nejlepší způsob množení vrby? Ustřihnout + zapíchnout?
Wistaria - řez, 9.9.2008
Dobrý den, letos na jaře jsem koupila mladý stromek Wistarie. Ujmula se a zhoustla - začíná připomínat hustý keřík na tenkém kmínku. Vyrazily mi 2 šlahouny, delší než ostatní, které se začínají ovíjet po konstrukci. Od koupi jsem ji ještě nestříhala... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika