Příspěvky uživatele - 34.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí šunka, 8.9.2008
Pane Miloši, děkuji za reakci a pokud bych dělal šunku druhým způsobem, tozn. na malé kousíčky bez láku; mám při vaření dolít vodu do šunky dle receptu, nebo vařit jen tak nasucho a spoléhat na vodu obsaženou v mase? Děkuji, J.
Domácí šunka, 8.9.2008
Pane Alí, děkuji, pravda, maso bývá na větší kusy. S rychlosolí se mi doma opravdu nechce začínat..
Lávový gril - deska, 8.9.2008
Dobrý den, lávový kámen máme a praskání se nevyhnete, je to přirozená vlastnost, kámen není zvyklý na takové vnitřní tepelné pětí. My ho máme v kovovém rámu, když praskne, zacelí se sám výpekem při grilování..Mnozí si jej dost chválí, sám musím říci,... celý příspěvek >
Ostropestřec mariánský, 8.9.2008
Ostropestřec se opravdu užívá jako prostředek pro léčení jater. Je bezvadný třeba po antibiotikách, nebo po žloutence..o masti z listů nic nevím, ale předpokládám, že bude zbytečná, ostropestřec neobsahuje takové látky, které předpokládáme, že by... celý příspěvek >
Domácí šunka, 8.9.2008
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s výrobou domácí šunky? Prosím, poraďte. Maso nakládám do solného láku (1 kg masa 25g soli), nechám min.dva dny odležet ve formě v sáčku a vařím při 80°C, 1 kg 2 hod., někdy i více. Šunka se mi vždycky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika