Příspěvky uživatele - 181.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zázraky v zahradě, 17.10.2008
Mě už se sbíhaly sliny.No mám se ještě co učit.Je to všechno pěkné, já mám 4 sýkorky na lojové kouli, ale ať se snažím jak chci nejdou mi sem vložit.L
Zázraky v zahradě, 16.10.2008
Ahojky Mílo, zdá semi to mebo si ta moucha hoví na granátovém jablíčku?čtu tu samej zázrak, fíky,kaki, granátová jablíčka, na volno na zahradě! Jupííí je to tu jak u moře.L.
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 16.10.2008
Dobrý den, díky za radu, pivoňka bohužel mou péči nepřežila! Teď, dostatečně poučena to zkusím na jaře znova.Díky Lucka
Šednutí slupek jader vlašských ořechů, 15.10.2008
Zdravím Dano, nevím čím to je, ale takhle postižené plody já vyhazuji.Mám za to že je to nějaká plíseň a jak se chytne slupky skořápky přenese se i do jádra.Náš ořešák letos také stávkuje, ořechy žádné a když už nějaký spadne je skořápka hladká jako... celý příspěvek >
nekonečná likvidace škumpy, 14.10.2008
No právě, má dvě sesazený našikmo s sobě, to bude megadeštník, teď jak je vybarvená je opravdu krásná.Dík L.
nekonečná likvidace škumpy, 14.10.2008
Mužu se zeptat, dá se škumpa udržet nějakym střihem v menším stavu.Já osobně jí ještě nemám, ale jak to tak pročítám, nabývám dojmu že se k nám doplazí od sousedky, je sice nad máma v kopci a dělí nás zamkovka, ale když podlezla kůlnu, pár obrubníků... celý příspěvek >
Znáte ji někdo?, 14.10.2008
Tak jdu zasadit lístek, protože tý chudince žádný kořeny nezbyly.snad to klapne, díky za pomoc.Lucka
Znáte ji někdo?, 14.10.2008
Tak na netu, píšou taky sloní ucho, ale je tam vidět cibule.Ta moje opravdu žádnou nemá, mněla kořeny jako klívie nebo kalokvět.  Myslím že tu pletem dvě květinky dohromady.To sloní ucho se množí dceřinýma cibulkama, u tý mojí bych to viděla... celý příspěvek >
Znáte ji někdo?, 13.10.2008
Díky moc, vůbec mně to nenapadlo, že je to on.Mám ho v knize červenej a píšou že je to cibulovina, je tam obrázek ze země vyrůstajících květů bez listů.Tohle ale žádnou cibuli nemá, v současné době nemá ani kořeny něco je zbaštilo, tak sedí jen tak v... celý příspěvek >
Znáte ji někdo?, 13.10.2008 Obsahuje fotku
Co to mám? Dostala jsem ji od sousedky a tohle provedla po dvou letech.(teď si rve vlasy, nikdy jí nekvetla) Ale nevíme co to je a jakou péčí jí dopřát.Díky za radu Lucka
Zázraky v zahradě, 13.10.2008 Obsahuje fotku
Nádhera jak jste mně prokoukli, chtěla jsem být za dámu a jsem za vožungra!pokusím se taky přispět.L.
fíkovník, 12.10.2008
To je nádhera, gratuluju! Fíkovník jsem jednou zkoušela, ale plody vždycky opadaly, chřadnul až mi uchřadnul.Ješte jsme nebydleli na venkově, je lepší je dávat ven, nebo je potřeba sleník, zimní zahrada... Když to vidím, závist mnou cloumá a nutí mně... celý příspěvek >
Plíseň v mulčovací kůře, 12.10.2008
Jo, jo,smrže nás letos taky překvapily! Několikrát jsem zakoupila pytlovanou kůru která hrála všemi barvami.trochu se strachem jsme jí použily a nic se zatím nestalo (až na ty houby).Ale radši teď jezdíme každé jaro do zahradnictví s vozejkem pro... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 12.10.2008
Tééda ty orosený jsou super, teda všechny jsou krásný, ale já to orosený období zbožňuju. (nejen období, třeba sklenice s něčim dobrým, když se orosí )Mohla bych ted být venku jenom ráno.Škoda že neumím fotit, po ránu je to tady jak v... celý příspěvek >
Topinambura?, 11.10.2008
Díky za radu, tady v polabí se k nim dostanu v pohodě.:o)) Loni v zimě tu byl sníh dohromady tak dvacet hodin :o)) Lucka Jo, ještě bych ráda věděla jestli je velký rozdíl mezi nějakou šlechtěnou, nebo tou co nechávají vysazovat lesa páni pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika