Příspěvky uživatele - 124.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
železniční pražce jako schody, 11.9.2008
Já bych se jim také velkým obloukem vyhnul, také jsem si s nimi užil své. Přemýšlel bych ne kde je sehnat, ale jak se jich pak zbavit.
Ježek, 11.9.2008
Náš ježek zbaběle prchl mezi polena, takže jsem ho dceři nestačil ukázat. Stejně jsem dopadl s krtkem.
Vyžínač McCulloch Cabrio 246 - poměr oleje, 10.9.2008
Jaký je u tohoto modelu předepsaný poměr oleje? Rád bych tímto požádal majitele tohoto vyžínače o nahlédnutí do návodu k obsluze, protože se mi návod nepovedlo nikde stáhnout. Případně prosím o odkaz, kde je k dispozici, v libovolném... celý příspěvek >
Určení jablek, 10.9.2008 Obsahuje fotku
A ještě dva snímky...
Určení jablek, 10.9.2008 Obsahuje fotku
Věděl by někdo, jaké odrůdy mám na zahradě? Podle švagra je jedna z nich "legendární" Čistecké. Pokud by bylo třeba, mohu jablka znovu vyfotografovat z jiných úhlů. Je možné, že počet odrůd je nižší než počet snímků, v jablkách se zatím... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 9.9.2008
Jaderná - v jablcích jsou, jak známo, jádra Promiňte, já nemám sklony k ironizování, ale zde jsem prostě neodolal.
řez natírat či ne?, 8.9.2008
Tak abych do toho fláknul trochu empirie: Právě jsem se vrátil ze zahrady, kde jsme loni na jaře prořezávali jabloně a dál se o ně nestarali (než jsem stačil rány zatřít, padlo rozhodnutí o prodeji zahrady coby lukrativního stavebního pozemku). Rány... celý příspěvek >
co se starými švestkami?, 5.9.2008
Je lépe řez zatřít latexem, nebo je to zbytečné? Zítra na to jdu také.
Olej Stihl, 3.9.2008
Máte samozřejmě pravdu. Některé lidi však nelze zviklat v jejich přesvědčení, že značka je důležitější než norma nebo specifikace. Asi s tím nelze nic dělat.
Existuje jablko Ehrling, Ettling nebo podobně...?, 3.9.2008
Velmi děkuji, pokud můžu soudit podle jediné fotografie, kterou jsem našel na netu, pravděpodobně to bude Hetlina.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.9.2008
Paní Danielo, já mu přece ty zeravy nijak nekritizoval...? Dokonce vůči nim necítím ani žádnou zvláštní zášť, narozdíl od mnoha ostatních. Sám jsem jich mnoho koupil s chalupou, budu je sice muset průběžně likvidovat, ale ne proto, že bych je... celý příspěvek >
Existuje jablko Ehrling, Ettling nebo podobně...?, 2.9.2008
Objevil jsem "zahradnický deník" po bývalém majiteli chalupy, kde je uvedeno, že v sadu v roce 1983 hnojil jabloň s názvem podobným tomu, který je v titulku. Deník je psaný starým rukopisem, který je pro mě těžko k vyluštění. Googlem se mi... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.9.2008
Ty zeravy tam má i soused za plotem, takže už tam jsou jaksi "historicky", navíc to vypadá, že pozemek je na pěkném vídrholci, takže mají zřejmě plnit funkci větrolamu. Nejsem jejich zvláštním příznivcem, ale u tak nešťastně umístěného... celý příspěvek >
Vodní gril, 2.9.2008
Žádný gril - dobrý gril. Maso lze opéct zabalené do alobalu v popelu z ohně a pak jen lehce osmahnout na prutu z lísky. Masově rozšířenému grilování jsem jednoduše nepřišel na chuť. Nebaví mě maso připravovat, opékat ani s mnoha řečmi servírovat,... celý příspěvek >
Dolmar a Metaltec, 1.9.2008
Vy jste také velmi zábavný. Mimochodem, ta postavička z kreslených grotesek se jmenuje "Bugs Bunny"...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika