Příspěvky uživatele - 203.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letošní deštivé počasí a plíseň pivoněk, 22.6.2010
Ahojte, letos my nasadily bylinné pivoňky nebývalé množství květů, vykvetly, ale včera jsem bohužel zjistila, že jsou napadené plísní. Jaké navrhujete opatření? Pivoňky tady vždy prospívaly, jsou jinak silné a doteď byly vždy zdravé. Nerada bych o... celý příspěvek >
Růže svraskalá, 30.8.2008
Milá Lili, děkuji za obšírnou odpověď. Do Skaličan se chystám, nejen kvůli R. rugose, je to nejbližší růžová školka v mém bydliště, alespoň podle dostupných informací (bydlím v předhůří Šumavy). Diskusi o živém plotu z R.rug. jsem četla, a vlastně... celý příspěvek >
padlí, černá skvrnitost a rez růží, 28.8.2008
jejda, nevšimla jsem si, že mě to odhlásilo
padlí, černá skvrnitost a rez růží, 28.8.2008
Tak to jsem v háji :-(((  Před třemi lety jsem "zdědila"  zahradu se starými pnoucími růžemi, které jsou každé léto napadeny černou skvrnitostí a letos se k tomu přidalo ještě padlí. Na jaře jsem zasadila... celý příspěvek >
Růže svraskalá, 28.8.2008
Dobrý den, po delším zvažování všech možných variant jsem se rozhodla oplotit ovocnou zahradu růžemi svraskalými. Bohužel se mi nedaří sehnat kontakt na prodejce, který by měl ve své nabídce tyto růže. Víte prosím o někom? iud
Základní růžová literatura, 20.7.2008
Milá Lili, děkuji moc za perfektní přehled. Samozřejmě jsem neodolala a v prvním knihkupectví, když neměli nic jiného, koupila Lexikon růží. Doufám, že v knihovně budu úspěšnější. Už se těším. Zatím samozřejmě dělám začátečnické chyby, ale bez těch... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 5.5.2008
Nesouhlasím. Klíšťata si _rozšiřují_ svá teritoria, vyskytují se i ve vyšších nadmořských výškách, ve kterých ještě před několika málo lety byl jejich výskyt nemyslitelný, prý v souvislosti s oteplováním. Jsme v oblasti přes 800 m n.m., dříve tu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika