Příspěvky uživatele - 121.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská střecha, 17.2.2010
Výroba japonské střechy je trošku složitější, ale není problém ji vytvořit. V knižkách které mám k dispozici a jsou i na inetu ke koupi, jsou popsany konstrukce jak spoju tak i ukazky konstrukce střechy. Knihy jsou v originale, tudiž v angličtině,... celý příspěvek >
Solární ohřev vody, 16.10.2009
Myslíte tím něco v cenové relaci MINORA co je na obrázku? A nepsal jsem nic o kole (ty to vydržej i v těch lacinejch) ale o rotoru. Už jsem jich pár viděl z různých jezírek, vodotrysků apod. :-(((
Solární ohřev vody, 14.10.2009
A po čase zjistíte, že vám voda z bazénu rozežrala rotor v čerpadle a půjdete si koupit nový, protože na tuhle vodu se s teplovodním čerpadlem nepočítalo...
Levné a kvalitní ponor. čerpadlo, 26.8.2009
Levné a kvalitní? Tyhle pojmy se navzájem vylučují. Levné a kvalitní neexistuje.
Jaké ponorné čerpadlo, 4.8.2009
Pokud nechcete čerpadlo používat dále, je lepší si ho půjčit v půjčovně nářadí...
Blecha ze zahrady do bytu?, 8.7.2009
Dobrý den. Co mohu dělat, když jsem ve svém bytě našla blechy? Tedy zatím dvě, ale bojím se, aby jich časem nebylo víc. Rozhodně to není tím, že bychom měli nepořádek! Byt je uklizený a udržovaný v čistotě. Navíc bydlím v šestém patře paneláku.... celý příspěvek >
Rostliny v ložnici, 2.12.2008
Zdravím. Co se mýtu o škodlivosti rostlin v ložnici týče, je to nesmysl. Mám jich v pokoji cca 60 květináčů od sukulentů po monsteru a i když nám nainstalovali plastová okna, nedusím se. Pokud to někomu jako důvod nestačí, zkuste popřemýšlet, proč... celý příspěvek >
Bambus Phyllostachys pubescens, 17.11.2008
Dobrý den, vlastním bambus Phyllostachys pubescens a po 3 měsících pěstování je vysoký pouze asi 20cm. Je normální, že bambus roste touto rychlostí? Je sice pravda, že z jednoho bambusu jsou nyní tři a také si udělal hustou síť kořenů. Myslíte, že... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 12.10.2008
Dobrý den, tak jsem hledala na internetu informace o sudaville, až jsem se dostala na tyto stránky. Zajímalo mě také jak s ní naložit plřes zimu. Dostala jsem ji od dcery letos v srpnu. Ještě doposud jí mám na balkóně v paneláku. Je opravdu... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 27.8.2008
Dobrý den, děkuji za všechny rady, jsem také zoufalá, zahradu nemáme, přesto jsou děti zřízené přesně tak, jak většina z vás popisuje. Prosím vás, přežívají larvy v matracích? A čím je případně ošetřit? Nechce se mi používat chemii do psích... celý příspěvek >
Jezírko bez el. proudu, 19.8.2008
Však já jsem myslel že by byl potřeba i akumulátor ale oase má i ten takže není v ničem problém ale přiznávám že nejlepší je prostě jezírko s proudem... ale pokud není tak se dá i dobře vyřešit bez toho
Jezírko bez el. proudu, 17.8.2008
Zapoměl jsem napsat že to je pro okysličení vody - fontána a ne pro filtraci ta neexistuje ale pokud jezírko vhodně osázíte a případně dáte nějakou rybku je po starostech
Množení rozchodníku v perlitu, 17.7.2008
Perlit jako takový je perfektní věc na množení prolehčije půdu je inertní (bez chorob) a má schopnost zadržovat vodu. Ovšem pro netřesky mi přijde toto až zbytečné opravdu stačí obyčejná zahradní zem nějde v přístinu. Opravdu zakoření skoro všehcen
Jak namnožit tuji z řízků, 10.6.2008
Jdou množit bez problémů je nutné ovšem udělat řízek s tzv. patkou
Hořec, 28.5.2008
Hořec nemá rád těžkou a zamohřenou půdu a hlavně ne kyselou satnoviště je dobré před výsadbou vyvápnit
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika