Příspěvky uživatele - 242.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co tento keřík je to nemoc?, 3.8.2008
Chcete vědět, jak jsem kdysi plna optimismu vysela pórek?? No někdy v lednu, do truhlíků, pak z toho byly tenké vlásky, které jsem přepichovala podle knihy, byla upatlaná a vzteklá. Ty chudinky se pak povalovaly v kelímcích od jogurtu a vzdychaly...... celý příspěvek >
A co tento keřík je to nemoc?, 3.8.2008
Tak jo, ať se mu daří. Ale ten stoj spatný umí vaše rajčata opravdu bravurně. Naše rajčata, to je spíš moderní balet s mnoha úklony do stran. Jeden rok jsem je sklízela v hlubokém předklonu, neboť se dělila o místo s mátou a meduňkou, které měly... celý příspěvek >
měď ve vodě obecně (?), 3.8.2008
Pane Vysloužile, další dík pro vás. Ty výpadky- já vím z čeho jsou, to měla být nadsázka. A měl pravdu můj bývalý kolega přírodovědec, když říkal: Milostivá, po čtyřicítce s námi příroda už nepočítá.... Díkes, H.
A co tento keřík je to nemoc?, 3.8.2008
A tam nalevo vzadu, není to náhodou zimolez, to na plotě, co žlutě kvete? Pěknej kousek.... H.
měď ve vodě obecně (?), 3.8.2008
Tohle je zajímavé téma a přivádí mě k otázce pro zasvěcené: když topná spirála v naší varné konvi, atakována nánosy vodního kamene a námi, kteří ji čistíme ředěnou octovkou (nic slabšího nezabírá), přišla o ochrannou vrstvu a přiznala barvu-tedy že... celý příspěvek >
voda z medenych okapu, 2.8.2008
Asi taky záleží, kde ta střecha je, u nás na vsi je dešťovka v barelu celkem čistá, žádný hnus... H.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 2.8.2008
Škoda, že už nemám balkón.... Ty liie jsou ale tak inspirativní, že to snad na rok zkusím, byť někde v zahradě. Co s nimi chcete udělat, až bude podzim? Zůstanou cibule v květináči? A má někdo bouloně? Prosím, ozvěte se. Mně se na balkóně velmi... celý příspěvek >
Co do suché zídky na severní stranu?, 2.8.2008
Zatím nic? Trochu jsem hledala, ale je to bez záruky: Anaphalis (plesnivka)-kvete bíle; Bergenia; Brunnera (pomněnkovec)-kvete modře; Epimedium (škornice)-ozdobná i listem;Euphorbia (pryšec)-jedovatý; Helleborus (čemeřice)-nevýrazné květy, hnojení;... celý příspěvek >
Choroby a škůdci peckovin, 31.7.2008
Pěkný příspěvek, díky. Bohužel, naše švestka dělá něco jiného: v posledních asi 4 dnech postupně odpadají téměř zralé plody, tak 4 až 5 denně, každý je u stopky lehce nahnilý. Uvnitř čisto, žádná housenka, žádné tuhé zarudnutí jako u šarky.... celý příspěvek >
Co je to za rostlinky?, 30.7.2008
Tu poslední mám taky, dostala jsem ji jako voděnku, což by byla také tradescantia. Vlevo dole-skoro jako mladá pampeliška (?). H.
kamenný plot, 30.7.2008
Taky záleží, jak starý a kvalitní je ten pískovec. Bála bych se, že se čištěním naruší a začne se drolit. H.
Co do suché zídky na severní stranu?, 30.7.2008
To nebude lehké, suchá a sever, to je skoro protimluv. A podle knih o květinách si troufnu zevšeobecnit svůj dojem, že co kvete od žluté po červenou, má rádo slunce. Však on se najde někdo další, kdo mi to bude chtít vyvrátit, čímž se vám dostane... celý příspěvek >
Jaký jehličnan je na fotografii?, 28.7.2008
Dám se poddat; akorát kdyby bylo názornější foto, prosím... H.
Jaký jehličnan je na fotografii?, 28.7.2008
Karlos: jaký horší?...já se snad nevytahuju, nebo jo?
Jaký jehličnan je na fotografii?, 28.7.2008
Karlos: jsem se koukla a přidávám do banku juniperus chinensis stricta. H.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika