Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osadit pařez?, 20.8.2008
A co tak si z těch výmládků šeříku nechat vyrůst mladý vzhledný keř?
Co dál?, 20.8.2008
Hrozny jsem sadil vícekrát, vždycky z nějakých sazenic, které mi někdo dal. Přírůstky prvním rokem nikdy nebyly 2 m. Obvykle tak kolem půl metru, maximálně do metru. Někdy se i stalo, že se ty sazenice prvním rokem jen zazelenaly bez viditelnějších... celý příspěvek >
Zahradní drtič, 20.8.2008
Mám na to jinou metodu. Větve hážu na hromadu. Tak jednou za rok k hromadě naženu děcka, ty to posekají, uklidí do kůlny. Pro mne absolutně bezúdržbové (je-li potřeba údržba, postará se o ni maminka). Vedlejším produktem je dřevo na zatápění a na... celý příspěvek >
Přísavník pěticípý - kontra réva vinná, 19.8.2008
No já taky nevím. Dráty to určitě udrží. Jesti jste někdy viděla révu, tak prvním rokem naroste lehoučký bylinný výhon, který pak zdřevnatí a drží více méně sám. A jestli jste někdy viděla loubinec, tak ten to dělá úplně stejně. Možná je réva pro... celý příspěvek >
roubování smrčku, 19.8.2008
To je normální, že špatně roste, podle průměru kmínku to asi bude dost velký stromek.  Pak je normální, že smrček přinesený z lesa dva tři roky zakořeňuje a nepřirůstá.
Přísavník pěticípý - kontra réva vinná, 19.8.2008
Nebylo by lepší vysadit místo loubince hrozny? Ty vám porostou pergolu jako loubinec a navíc si můžete utrhnout sem tam nějaký hrozen.
solení vody v bazenu, 12.8.2008
No nevím, jestli sůl za 9, je až takové terno, když v běžném supermarketu ji můžete koupit kolem 5 Kč. Sice není tzv. mořská, ale pro popisované užití tam nevidím rozdíl. A ještě k mořské soli. Viděli jste někdy někde u moře ty laguny co se na nich... celý příspěvek >
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008
No tak si ten kýbl ponořte do jezírka, tím pádem budete mít stejnou teplotu jak v kýblu tak v jezírku.
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008
Zkuste si vedle jezírka postavit kýbl naplněný vodou, uvidíte kolik vody se vám za den odpaří z kýblu.
vzduchovač, 7.8.2008
Když budete v malém jezírku chtít zabránit zamrznutí hladiny tím, že budete vodu promíchávat (vzduchovat), může se taky stát, že vám jezírko zamrzne komplet až do dna.
primitivní samozavlažování bez elektřiny, 7.8.2008
Jo, asi je to nesmysl. Kdysi jsem měl taky zahradu, na kterou jsem třeba nešel i ty 2-3 týdny, přitom jsem tam vysazoval stromky. Dělal jsem to tak, že jsem je, když už jsem tam přijel, pořádně zalil, tak 2-3 konve ke každému stromku, a ještě jsem... celý příspěvek >
Růže do květináče, 6.8.2008
A proč byste to nezkusila? Jestli si myslíte, že by se vám to mohlo líbit, tak si obstarejte tu růžičku, zasaďte a uvidíte. Třeba se jí bude u vás dařit. Nic víc než jeden ne úlně kvetoucí květináč neriskujete.
Ukousnuté květy růží, 6.8.2008
Mně taky něco ukusuje poupata růží, co rostou za plotem. Já to přičítám srnám, králíkům či zajícům. Všechno to u nás běhá, ale kdo z nich to žere tak to nevím.
Leknín, 5.8.2008
Plži? Okružáci? Takoví černí ploší hlemýždi.
Usýchající listy u magnolie, 4.8.2008
Možná potřebuje trochu přikyselit, já přikyseluji magnolii síranem amonným a kolem ní sypu jehličí z lesa. Bez toho mívá magnolie žluté listy a nekvete.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika