Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 9.4.2013
Mám ho volně, na rovině. VJK
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 7.4.2013
Vy předpokládáte, že vše, co se prodává v supermarketu, je F1? Zatím jsem vždy sklidil to, co jsem zasel. VJK
Co vaše réva? (2013), 6.4.2013
Talisman klidně zkuste, jsem prakticky ve stejné nadmořské výšce v Pokrušnohoří a Talisman zatím vždy dozrál. Nesmíte ho ovšem přetěžovat...VJK
Co vaše réva? (2013), 31.3.2013
Z jak spolehlivého zdroje ten MT máte? Podle fotek to na Müller Thurgau vůbec nevypadá. VJK
Už také sázíte brambory?, 31.3.2013
Tak jsem si zazpíval, vzal krumpáč a začal kopat řádky. Když jsem o zmrzlou půdu zlomil třetí, rozhodl jsem se, že s tím sázením brambor ještě pár dní počkám. VJK
Vytáhlé sazenice, 30.3.2013 Obsahuje fotku
Rostliny potřebují velké množství světla. To, co je pro nás "světla mají dost", je pro ně skoro tma. Já výsevy mám pouze pod umělým osvětlením, teprve později je dávám za okno (protože se mi pak už pod umělé nevejdou). VJK
Náhrada za Oleokol, 21.3.2013
Posledních několik let prakticky nepoužívám chemii, zimní či jarní postřik vůbec. 2x za rok réva proti padlí, 0-1x ročně třešeň proti mšicím, 1x ročně brambory proti mandelince. Tak nějak mi připadá, že chemie hubí hlavně ty užitečné "brouky", a čím... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 8.3.2013
Kdyz vam reknu, ze z Podkrusnohori, tak tomu nebudete verit. Intenzivne slzi Negra u steny domu, Opal jen mirne rosi. VJK
Sazenice ze sklepa a hlášení nových mrazů, 8.3.2013
Mě také sazenice tečou jak divé, a to jsem je stříhal mnohem dřív. Slzí mi už i některé keře venku. VJK
Co vaše réva? (2013), 8.3.2013
Včera začaly slzet první keře. To jsem zvědav, co s nimi ohlášené mrazy provedou...
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 8.2.2013
Papriky a rajčata pěstuji pod plechovým krytem ve tvaru obráceného pravoúhlého U. Kryt mám z leštěného nerezu, ale je použitelné cokoliv, co trochu slušně odráží světlo, v nouzi lze stěny obložit či vylepit alobalem. Přední a zadní stěna je volná,... celý příspěvek >
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 8.2.2013
Papriky pěstuji po loňských velmi dobrých zkušenostech už jen pod umělým světlem. Žárovka není vhodná. VJK
Papriky - klíčivost semen, 7.2.2013
Jak jste na tom letos s klíčivostí semen paprik? U mě Amy cca 90%, "červená z Globusu" 80%, Amálka 90%, Ráchel 0%, ChronosF1 0%. S paprikama od Teclové definitivně končím. Vloni Gabriela F1 vyšly 2 semena z celého sáčku, letos rovněž žalostný... celý příspěvek >
Zelenina ve skleníku v zimě, 30.1.2013
20 st. je v zimě zbytečně vysoká teplota. Nebudete mít dostatek světla, abyste ji účelně využil. Zelenina, zejména listová bude pravděpodobně plná dusičnanů a ani s chutí to nebude nijak valné. Snižte přes zimu teplotu, 20C až tak na konci února a v... celý příspěvek >
Proč bio osivo?, 20.1.2013
Už jsem to tu psal - je velký omyl domnívat se, že ke hnojení "BIO" rostlin se nesmí používat umělá hnojiva. Mohou. Např. síran draselný, síran hořečnatý a další. VJK
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika