Příspěvky uživatele - 218.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bruska na řetězy motorových pil, 20.5.2011
Možem sa opýtať s akej ste predajne stihl dolmar? M. T.
Kdy zasadit cibuloviny do kvetinacove misy?, 23.9.2010
v tom prípade prikryť alebo obaliť kvetináče. ahoj V.
Radiaca páka na vari, 20.5.2010
dakujem panovi J.S. uz som si tu packu spravil a tu dvojmontaz zavidim... mam sice sirsie kolesa ako obycajne davane ale to chapem ze ked je tam cca o 100kg vacsia zataz tak to musi mat aj zaber lepsi... ja ked nieco taham do riadneho kopca a sice... celý příspěvek >
Porisko sekery, 23.1.2010
dakujem za typy teraz viem ze rozhodne nenamacat
Ovčí (skopový) hnůj, 21.4.2009
Da sa pouzit ved hnoj je zakladne a nenahraditelne hnojivo, ktore nemoze nahradit ziadne ine priemiselne hnojivo. Nie pre obsah zivin N P K, ale pre jeho vyznam pri tvorbe humusu, obsahuje mikroorganizmi, ovplyvnuje priaznivo fizikalne a chemicke... celý příspěvek >
Vápnění půdy, 21.4.2009
Dobre povedane bohaty otec, chudobny syn. Z vapnom rozumne a nie kazdy rok alebo dva. Do tazkej pody zapracovat stiepku cize drt z konarov, narezanu slamu tzv. secku, pripadne piesok, ale ten sa vyplavuje. To by bolo na prevzdusnenie pody lebo... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 18.4.2009
Zdravim, k tejdo debate chcem povedat ze v 1.rade treba dodrziavat navod na obsluhu. Do starej husqvarny sme roky liali do benzinu M2T, potom bez problemov az do teraz original olej husqvarna a pila ide. Do agzatu s mot. JM4-002 je pomer v zabehu... celý příspěvek >
Jablon red delicius, 28.3.2009
som amater pestovatel - ovladam zakl, rez... atd . Polokmene Red Delicius a Golden delicius mi po 30 rokoch na podnoži A2 zacali robit problémy.  Nadm výška vyssia - mensie plody chrastavitost v norme, pôda plytka hnedozem... Po kmeňoch sa... celý příspěvek >
Výťažnosť ovocia pri výrobe muštu, 8.3.2009
Pomohlo by mi, keby Ste uviedol ak Vám je to známe, že koľko kilo jabĺk je potrebných na naplnenie Vášho 100l lisu s tým, že pravdepodobne to nebude 100 kg. Nemám skúsenosti vôbec. Stačí približne, snáď presne sa to ani nedá určiť.
Výťažnosť ovocia pri výrobe muštu, 8.3.2009
Zdravim. Chcel by som sa opýtať Vás, čo prichádzate rok čo rok do styku s muštom, akú orientačnú výťažnosť majú jablká. Iste môže to byť podmiené podmienkami v tom danom roku... o čom netreba písať.  Nemám doma vlastný lis,  niekedy dávno... celý příspěvek >
Jabloň Jonathan, 2.3.2009
ja jsem videl 40-ti lete jonathany v starem sade, ktere nebyli prorezavany 30 let a plodi nadherni velke plody.  ja sam jich sbiram porad jiz 10 let. Jinak se priklanim k te stridavy plodnosti. s padlim u nas jonathany tak netrpi.
Vadnutie rajčín - dezinfekcia pôdy?, 17.2.2009
Dobrý deň, chcel by som požiadať o radu s pestovaním rajčín a papriky v skleníku. Minulý rok sme zainvestovali do kvapkovej závlahy v skleníku a plní očakávania sme tam nasadili paradajky a papriky ktoré do júla (července) aj velmi pekne rástli.... celý příspěvek >
Uplny postup pri vyrobe domacej palenocky , 14.2.2009
Zdravim. Bol by som rád, keby Ste nám opísali z čoho máte možnosť výroby kvasu a následne alkoholu... ktoré ovocné druhy, poprípade odrody.
Pokazil jsem kvas?, 14.2.2009
U nás je problém, že neviem nájsť nijakého opletača ani prútím, ani "bužírkou "(plast vlákna) Gregorec.
Švestka, 5.1.2009
Áno. Som si istý, že sa jedná o plody durancii.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika