Příspěvky uživatele - 149.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 16.8.2008 Obsahuje fotku
Taky jsme měli jednoho nádherného rouvenskýho kačera, dcera ho vyhrála v tombole už vykrmeného na pekáč. Tehdy tušil co ho čeká a tak chodil s hlavou na stranu a prosebně spustil,,káč, káč,,Nedělní oběd se nekonal a protože jsme mu darovali život a... celý příspěvek >
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 24.7.2008 Obsahuje fotku
Od sousedky jsem dostala pár zbytkových sazeniček, a jak mě mile kytičky teď překvapily. Protože jsem měla již všechny květináče osázené tak jsem asi tři titěrné rostlinky vsadila k citroníku, který pravidelně přihnojuji a měl kolem sebe místa dost.... celý příspěvek >
Slimáci, 7.7.2008
Taky s nimi vytrvale bojuji, zalívám zásadně ráno a hned po dešti startuji s pytlíkem a lopatkou. V loni se mi prokousali i do pálivé papriky, takže jsem jí sklízela už plněmou masem.Co mě dorazilo letos? Na braborách nemám ani jednu mandelinku!! ale... celý příspěvek >
Štítenky - puklice na tisu, 3.5.2008
Zkusila jsem šampon na psi ve spreji. Veš - hnida a puklice mi připadají stejné. Úspěšnost výborná.Léčila jsem tak palmu a citroník.Hanina
Pnoucí růže - kde kupovat., 13.5.2007
Tak od takového prodejce bych si nic rozhodně nekoupil! Téměř žádná fotka, všechno jaksi anonymní ... Použijte internetové vyhledávače.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika